В7 Pro двокамеран 4G ултра-чист паметни снимач вожње усваја интегрисани дизајн и опремљен је 1080P предњом камером која подржава флексибилну ротацију како би се осигурало јасно снимање слика испред пута. Истовремено, уграђена 1080P секундарна камера снима слике високе дефиниције у аутомобилу. Подржава Алгоритме вештачке интелигенције, укључујући АДАС (Авансиран систем за помоћ возачу) и ДСМ (Мониторинг стања возача) како би се осигурала безбедност вожње. Има уграђени модул позиционирања високоосетљивости и мрежни модул, и комбинује 4Г мреже како би постигао реално време преузимање видео и података о позиционирању вожње, и може извршити анализу понашања вожње и преузимање информација о аларми. Погодан је за удаљено видео праћење флоте и интелигентно управљање распоредом.
Обезбеђује прецизне податке о локацији возила и товара у току.
Вожњаци могу бити праћени у реалном времену путем платформе за непосредно позиционирање.
Разговарајте са возачем на даљину преко уграђеног звучника уређаја.
Камере за праћење возача користе Алгоритме вештачке интелигенције да би откриле абнормално понашање возача.
У случају судара или опасног вожње понашања, сензор судара ће упозорити овлашћено особље и брзо пренети податке о слици на платформу облака.
Уграђени АДАС алгоритми омогућавају уређају да вођа навремено упозори када је судар неизбежан, чиме се спречавају несреће које угрожавају живот и имовину.
ГНСС
| Режим позиционирања | GPS, BD, ГЛОНАСС |
| Позициони бенд | Л1, Б1 |
| Прецизност позиционирања | < 2,5м ЦЕП |
| Осетљивост за праћење | -162 дБм |
| Ухватити осетљивост | -148 дБм |
| Време позиционирања |
Просечно хладно покретање <32с |
Комуникација
| Стандард комуникације | LTE Категорија 1 |
| Честитљивост комуникације |
Верзија ЕУ: Уколико је потребно, може се користити и за регенерирање. ЛА-верзија: Уколико је потребно, може се користити и за регенерирање. ЦН-верзија: Уколико је потребно, може се користити и за регенерирање. Уколико је потребно, може се користити и за решење проблема. |
| Фреквенција ВИФА | 2.4Гцз (802.11/б/г/н) |
Камера
| Резолуција камере |
Главна камера: 1920*1080П Секундарна камера: 1920*1080П Опционална трећа камера:1920*1080П |
| Видео кодирање | Х.264 |
| Кодирање слике | JPEG, 1080P |
| аудиовизуелна кодирање | Г711А、Г711У、Г726 |
| Стопа кадра | 15 кадрова |
Система
| ОС | Линукс |
| ЦПУ | Четворојадрено 1,2 ГГц |
| РАМ | 256 МБ ДДР3 |
Радање
| Радни напон | 9В~32В ЦЦ |
| СИМ картица | Микро-СИМ |
| Меморија картица | 512GB |
| LED индикација | Моћ (црвено), трчање (зелено) |
Физички
| Димензије | 148,5 × 80 × 38 мм |
| Тежина |
192г |
Животна средина
| Оперативна температура | -20°C до +70°C |
| Увлажност рада | 30%80%РХ |
Лако возило
Аутопродаја
Аутопродаја