V5 је трошковно ефикасна камера опремљена модулом 4G Cat.1 за комуникацију и може фиксирати позиције и путем GPS-а и БДС-а. Са уграђеном камером високе дефиниције, В5 може да снима и учитава јасне важне видео снимке и шаље упозорења да обавести менаџере за задњу канцеларију, тако да ће возила и средства бити заштићена од даљег оштећења.
Комуникација без руку са својим запослеником уместо коришћења телефона!
Сигнал за аларму ће бити одмах послат када возило има абнормалне вибрације.
Стално, у реалном времену АЦЦ/запаљивање стања из возила.
Један кључ за снимање, приступ фотографијама околине возила, информације о локацији, претрага аутомобила лакша.
Реал-тајм праћење статуса возила у било ком тренутку и било где, оштећења возила може да узме иницијативу снимку екрана.
ГПС модул пружа прецизне податке о локацији возила и товара у реално време.
ГНСС
| Режим позиционирања | ГПС, БДС |
| Позициони бенд | Л1, Б1 |
| Прецизност позиционирања | < 2,5м ЦЕП |
| Осетљивост за праћење | -160 дБм |
| Ухватити осетљивост | -140 дБм |
| Време позиционирања |
Просечно.грло пуштање ≤10с Просечно хладно покретање ≤ 60 секунди |
Комуникација
| Стандард комуникације | LTE Категорија 1 |
| Честитљивост комуникације |
ЦН-верзија: LTE-FDD:B1 / B3 / B5 / B8 LTE-TDD:B38 / B39 / B40 / B41 ГЛ-верзија: ЛТЕ- ФДД: Б1/ Б2/ Б3/ Б4/ Б5/ Б7/ Б8/ Б20/ Б28 LTE-TDD:B38/ B40/ B41 |
Камера
| Резолуција камере | 1920*1080П |
| Видео кодирање | Х.264/Х.265 |
| Кодирање слике | JPEG,1080П |
| аудиовизуелна кодирање | Г711А |
| Стопа кадра | 1 ~ 30 кадрова, по подразумевању 25 кадрова |
Система
| ОС | Линукс |
| ЦПУ | Једноједро 800Mhz |
Радање
| Радни напон | 12-36В ЦЦ |
| СИМ картица | Микро-СИМ |
| Меморија картица | До 1*256Г (TF) |
| Регистар слепе области | 300 |
| LED индикација | GSM ((Зелени),Видео ((Црвени) |
Физички
| Димензије | 103х52х38мм |
| Тежина | 91г |
Животна средина
| Оперативна температура | -30°C-+60°C |


