V5 to kosztownie efektywna kamera samochodowa wyposażona w moduł komunikacyjny 4G Cat.1, umożliwiający lokalizację zarówno za pomocą systemu GPS, jak i BDS. Wbudowana kamera o wysokiej rozdzielczości pozwala na nagrywanie i przesyłanie wyraźnych, ważnych materiałów wideo oraz wysyłanie alertów do menedżerów biura centralnego, dzięki czemu pojazdy i aktywa są chronione przed dalszym uszkodzeniem.
Bezrączkowa komunikacja z pracownikiem zamiast korzystania z telefonu!
Alarm jest natychmiast wysyłany w przypadku nietypowych wibracji pojazdu.
Stały, rzeczywisty status ACC/ zapłonu pojazdu.
Jednokrotne zdalne robienie zdjęć kluczem, dostęp do zdjęć otoczenia pojazdu oraz informacji o lokalizacji – ułatwia to znalezienie pojazdu.
Rzeczywiste monitorowanie statusu pojazdu w dowolnym czasie i miejscu; w przypadku uszkodzenia pojazdu można automatycznie wykonać zrzut ekranu.
Moduł GPS zapewnia precyzyjne dane o rzeczywistej lokalizacji pojazdów floty w trakcie trasy oraz przewożonego towaru.
Gns
| Tryb pozycjonowania | GPS, BDS |
| Pasmo pozycjonowania | L1, B1 |
| Precyzja pozycjonowania | < 2,5 m CEP |
| Wrażliwość śledzenia | -160 dBm |
| Wrażliwość przechwytywania | -140 dBm |
| Czas pozycjonowania |
Średnie gorące uruchomienie ≤10 s Średnie zimne uruchomienie ≤60 s |
Komunikacja
| Standard komunikacyjny | LTE CAT1 |
| Częstotliwość komunikacji |
Wersja chińska: LTE-FDD: pasmo B1 / B3 / B5 / B8 LTE-TDD: pasmo B38 / B39 / B40 / B41 Wersja GL: LTE-FDD: pasmo B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B20 / B28 LTE-TDD: pasmo B38 / B40 / B41 |
APARAT
| Rozdzielczość aparatu | 1920*1080p |
| Kodujące wideo | H.264/H.265 |
| Kodowanie obrazu | JPEG, rozdzielczość 1080p |
| kodowanie audio-wizualne | G711A |
| Częstotliwość klatek | 1–30 klatek, domyślnie 25 klatek |
System
| System operacyjny | Linux |
| CPU | Jednojądroowy procesor 800 MHz |
Praca
| Napięcie robocze | 12-36V DC |
| Karta SIM | Micro-SIM |
| Karta pamięci | Do 1 × 256 GB (karta TF) |
| Nagrywanie obszarów ślepych | 300 |
| Wskaźnik LED | GSM (zielony), wideo (czerwony) |
FIZYCZNE
| Wymiary | 103 × 52 × 38 mm |
| Waga | 91 g |
Środowisko
| Temperatura pracy | -30°C–+60°C |


