V6 to kamera samochodowa LTE zaprojektowana specjalnie do zastosowania w pojazdach komercyjnych, umożliwiająca jednoczesne nagrywanie na 4 osobne kanały oraz wyposażona w zaawansowane algorytmy ADAS i DMS wspomagające kierowców w zwiększaniu świadomości i bezpieczeństwa na drodze. Idealna dla flot pojazdów przeznaczonych do przewozu pasażerów na żądanie, logistyki, transportu publicznego i innych zastosowań.
Wbudowany algorytm ADAS umożliwia urządzeniu ostrzeganie kierowców w celu zapobiegania incydentom zagrożonym bezpieczeństwem.
· Gwałtowne przyspieszanie
· Gwałtowne hamowanie
· Ostry zakręt
· Kolizja
Może pomóc w zapobieganiu wypadkom drogowym
Obsługa do 4 zdalnych kamer do monitorowania zewnętrznej strony pojazdu, kabiny, boków, tyłu lub kierowcy niezależnie od warunków.
Kamera monitorująca kierowcę wykorzystuje algorytm sztucznej inteligencji do wykrywania stanu kierowcy.
Moduł GPS zapewnia precyzyjne dane o rzeczywistej lokalizacji pojazdów floty w trakcie trasy oraz przewożonego towaru.
W przypadku kolizji lub niebezpiecznego stylu jazdy nagranie wideo zostanie przesłane do chmury w celu udokumentowania zdarzenia i późniejszej analizy.
Gns
| Tryb pozycjonowania | GPS, BDS |
| Pasmo pozycjonowania | L1, B1 |
| Precyzja pozycjonowania | < 2,5 m CEP |
| Wrażliwość śledzenia | -165 dBm |
| Wrażliwość przechwytywania | -148 dBm |
| Czas pozycjonowania |
Średnio: szybki start < 5 s Średnio: zimny start < 32 s |
Komunikacja
| Standard komunikacyjny | LTE Cat 4 / 3G WCDMA |
| Częstotliwość komunikacji |
Wersja chińska: LTE FDD: B1/B3/B5/B8 LTE TDD: pasmo B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA: pasmo B1/B5/B8 GSM: 900/1800 MHz Wersja LA: LTE FDD: pasmo B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 LTE TDD: pasmo B40 WCDMA: pasmo B1/B2/B4/B5/B8 GSM: 850/900/1800/1900 MHz Wersja UE: LTE FDD: pasmo B1/B3/B5/B7/B8/ B20/B28 LTE TDD: B38/B40/B41 WCDMA: pasmo B1/B5/B8 GSM: 900/1800 MHz |
| Częstotliwość WIFI | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
APARAT
| Rozdzielczość aparatu |
Główna kamera: 1920 × 1080 pikseli Kamera kierowcy: 1280 × 720 pikseli Kamera w kabinie: 1280 × 720 pikseli Kamera skierowana do wnętrza (kopułkowa): 1280 × 720 pikseli |
| Kodujące wideo | H.264/H.265 |
| Kodowanie obrazu | JPEG, 1080p / JPEG, 720p |
| kodowanie audio-wizualne | G711A |
| Częstotliwość klatek | 1–30 klatek, domyślnie 25 klatek |
System
| System operacyjny | Linux |
| CPU | Czterordzeniowy, 1,5 GHz |
| RAM | 1 GB DDR4 + 8 GB eMMC |
Praca
| Napięcie robocze | 12-36V DC |
| Karta SIM | Micro-SIM |
| Karta pamięci | Do 2×128 GB (karta TF) |
| Nagrywanie obszarów ślepych | 10000+ |
| Wskaźnik LED | Sieć (niebieski), wideo (żółty) |
FIZYCZNE
| Wymiary | 110 × 70 × 28 mm |
| Waga |
210 g (główna kamera ADAS) 51 g (kamera wewnątrz pojazdu) 141 g (kamera systemu DMS) 65 g (kamera wnętrza) |
Środowisko
| Temperatura pracy | -20℃-+105℃ |


