V6, ticari araçlarda kullanılması amacıyla tasarlanmış bir LTE dash cam'dir; aynı anda 4 ayrı kanalı kaydedebilir ve sürücülerin yolda farkındalığını ve güvenliğini artırmalarına aktif olarak yardımcı olan değerli ADAS ve DMS algoritmaları sunar. Taksi servisleri filoları, lojistik şirketleri, toplu taşıma ve daha fazlası için idealdir.
Entegre edilen ADAS algoritması, cihazın güvenlik açısından kritik olayları önlemek amacıyla sürücülere uyarı vermesini sağlar.
·Şiddetli hızlanma
·Sert frenleme
·Keskin viraj alma
·Çarpışma
Muhtemelen araç kazalarını önler
Araç dışını, kabin içini, yanları, arkasını veya sürücüyü izlemek üzere en fazla 4 uzaktan kamera desteğine sahiptir.
Sürücüyü izleyen kamera, sürücünüzün durumlarını tespit etmek için bir yapay zeka algoritması kullanır.
GPS modülü, seyir halindeki filo araçlarının ve kargoların gerçek zamanlı konum verilerini sağlar.
Çarpışma veya tehlikeli sürüş davranışı gibi olaylarda video, kanıt desteği ve ileride yapılacak incelemeler için buluta yüklenir.
GNSS
| Konumlandırma Modu | GPS, BDS |
| Konumlandırma Bandı | L1, B1 |
| Konumlandırma doğruluğu | <2,5 m CEP |
| Takip Hassasiyeti | -165dBm |
| Duyarlılık Yakalama | - 148 dBm. |
| Konumlandırma Süresi |
Ort. sıcak başlangıç <5 s Ortalama soğuk başlangıç <32 s |
İletişim
| İletişim Standardı | LTE Cat 4 / 3G WCDMA |
| İletişim Frekansı |
Çin Versiyonu: LTE FDD: B1/B3/B5/B8 LTE TDD: B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA: B1/B5/B8 GSM: 900/1800 MHz LA-Sürüm: LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 LTE TDD: B40 WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8 GSM: 850/900/1800/1900 MHz AB Versiyonu: LTE FDD: B1/B3/B5/B7/B8/ B20/B28 LTE TDD: B38/B40/B41 WCDMA: B1/B5/B8 GSM: 900/1800 MHz |
| WIFI Frekansı | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
KAMERA
| Kamera çözünürlüğü |
Ana Kamera: 1920*1080P Sürücü Kamerasi: 1280*720P Kabin İç Kamerasi: 1280*720P İç Yönlü Kubbe Kamerasi: 1280*720P |
| Video kodlama | H.264/H.265 |
| Görüntü kodlaması | JPEG, 1080P / JPEG, 720P |
| ses-görüntü kodlaması | G711A |
| Kare Hızı | 1–30 kare, varsayılan 25 kare |
Sistem
| İşletim Sistemi | Linux |
| CPU | Dört Çekirdekli 1,5 GHz |
| RAM | 1 GB DDR4 + 8 GB eMMC |
Çalışma
| Çalışma voltajı | 12-36V DC |
| SIM Kartı | Micro-SIM |
| Bellek kartı | En fazla 2×128 GB (TF) |
| Kör bölge kaydı | 10000+ |
| LED Gösterge | Ağ (Mavi), Video (Sarı) |
Fiziksel
| Boyutlar | 110 × 70 × 28 mm |
| Ağırlık |
210 g (ADAS ana kamerası) 51 g (Araç içi kamerası) 141 g (DMS kamerası) 65 g (Kabin kamerası) |
Çevre
| Çalışma sıcaklığı | -20℃-+105℃ |


