V6 — це LTE-відеореєстратор, розроблений спеціально для використання в комерційних транспортних засобах, який здатний одночасно записувати 4 окремі канали й забезпечує цінні алгоритми ADAS та DMS, що активно допомагають водіям підвищити уважність і безпеку на дорозі. Ідеальний для парків таксі, логістичних компаній, громадського транспорту тощо.
Вбудований алгоритм ADAS дозволяє пристрою попереджати водіїв про потенційно небезпечні ситуації, щоб запобігти аваріям.
· Різке прискорення
· Різке гальмування
· Різкий поворот
· Зіткнення
Можливо, запобігає ДТП
Підтримка до 4 дистанційних камер для спостереження за зовнішнім середовищем, салоном, боками, задньою частиною або водієм транспортного засобу.
Камера моніторингу водія використовує алгоритм штучного інтелекту для виявлення стану водія.
GPS-модуль забезпечує точні дані про поточне розташування транспортних засобів автопарку та вантажів у дорозі.
У разі зіткнення або небезпечного стилю керування відео буде завантажено в хмару для надання доказів та подальшого перегляду.
GNSS
| Режим позиціонування | GPS, BDS |
| Діапазон визначення місцезнаходження | L1, B1 |
| Точність позиціонування | < 2,5 м (CEP) |
| Чутливість до відстеження | -165 дБм |
| Чутливість до захоплення | −148 дБм |
| Час визначення положення |
Середній час гарячого старту < 5 с Середній час холодного запуску <32 с |
Зв'язок
| Стандарт зв'язку | LTE Cat 4 / 3G WCDMA |
| Частота зв'язку |
Версія CN: LTE FDD: B1/B3/B5/B8 LTE TDD: B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA: смуга 1/смуга 5/смуга 8 GSM: 900/1800 МГц Версія для Латинської Америки: LTE FDD: смуга 1/смуга 2/смуга 3/смуга 4/смуга 5/смуга 7/смуга 8/смуга 28/смуга 66 LTE TDD: смуга 40 WCDMA: смуга 1/смуга 2/смуга 4/смуга 5/смуга 8 GSM: 850/900/1800/1900 МГц Європейська версія: LTE FDD: смуга 1/смуга 3/смуга 5/смуга 7/смуга 8/ Смуга 20/смуга 28 LTE TDD: смуга 38/смуга 40/смуга 41 WCDMA: смуга 1/смуга 5/смуга 8 GSM: 900/1800 МГц |
| Частота WIFI | 2,4 ГГц (802.11/b/g/n) |
Камера
| Роздільна здатність камери |
Основна камера: 1920×1080P Камера водія: 1280×720P Камера всередині кабіни: 1280×720P Внутрішня купольна камера: 1280×720P |
| Відеокодування | H.264/H.265 |
| Кодування зображень | JPEG, 1080P / JPEG, 720P |
| аудіовізуальне кодування | G711A |
| Частота кадрів | 1–30 кадрів, за замовчуванням — 25 кадрів |
Система
| ОС | Linux |
| ЦП | Чотириядерний, 1,5 ГГц |
| ОЗУ | 1 ГБ DDR4 + 8 ГБ eMMC |
Робочий
| Робоча напруга | 12-36V DC |
| СИМ-карта | Micro-SIM |
| Картка пам'яті | До 2×128 ГБ (TF) |
| Запис у сліпих зонах | 10000+ |
| Світлодіодна індикація | Мережа (синій), відео (жовтий) |
ФІЗІЧЕСКІ
| Розміри | 110 × 70 × 28 мм |
| Вага |
210 г (основна камера ADAS) 51 г (камера всередині автомобіля) 141 г (камера DMS) 65 г (камера салону) |
Навколишнє середовище
| Робоча температура | -20℃-+105℃ |


