V6 — bu tijorat avtomobillarida ishlatish uchun mo'ljallangan LTE-dash kamerasi bo'lib, bir vaqtda 4 ta alohida kanalni yozib olishga qodir. Shuningdek, u haydovchilarga yo'l xavfsizligini oshirish va ehtiyotkorlikni oshirishda faol yordam beradigan qiymatli ADAS va DMS algoritmlarini taqdim etadi. U ride-hailing flotalari, logistika, kommunal transport va boshqalar uchun idealdir.
Ushbu qo'llab-quvvatlanayotgan ADAS algoritmi qurilmani xavfli hodisalarni oldini olish uchun haydovchilarga ogohlantirish imkonini beradi.
· Qattiq tezlanish
· Qattiq to'xtash
· Keskin burilish
· To'qnashuv
Ehtimol, avtomobil halokatlari oldini oladi
Tashqi tomon, kabinasi, tomonlari, orqa tomoni yoki avtomobil haydovchisini nazorat qilish uchun maksimal 4 ta uzoqdan boshqariladigan kamerani qo'llab-quvvatlaydi.
Haydovchini nazorat qiluvchi kamera haydovchingizning holatini aniqlash uchun sun'iy intellekt algoritmidan foydalanadi.
GPS moduli yo'lda harakatlanayotgan avtopark avtomobillari hamda yuklarning aniq, haqiqiy vaqtli joylashuv ma'lumotlarini taqdim etadi.
To'qnashuv yoki e'tiborsizlik bilan boshqarish kabi voqealar sodir bo'lganda, video evidentsial maqsadlarda va keyinchalik ko'rish uchun bulutga yuklanadi.
GNSS
| Qayd etish reji | GPS, BDS |
| Joylashuv diapazoni | L1, B1 |
| Локация точность | <2,5 m CEP |
| Kuzatish sezgirlik darajasi | -165 dBm |
| Qabul qilish sezgirlik darajasi | -148 dBm |
| Joylashuv aniqlash vaqti |
Oʻrtacha issiq boshlangʻich <5 s Oʻrtacha sovuq ishga tushirish <32 s |
Aloqa
| Kommunikatsiya standarti | LTE Cat 4 / 3G WCDMA |
| Aloqa chastotasi |
Xitoy versiyasi: LTE FDD: B1/B3/B5/B8 LTE TDD: B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA: B1/B5/B8 GSM: 900/1800 MHz LA-versiyasi: LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 LTE TDD: B40 WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8 GSM: 850/900/1800/1900 MHz Yevropa versiyasi: LTE FDD: B1/B3/B5/B7/B8/ B20/B28 LTE TDD: B38/B40/B41 WCDMA: B1/B5/B8 GSM: 900/1800 MHz |
| WIFI chastotasi | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
Kamera
| Kamera qatorligi |
Asosiy kamera: 1920×1080P Haydovchi kamerasi: 1280*720P Kabina ichidagi kamera: 1280*720P Ichkariga qaratilgan gumbazli kamera: 1280*720P |
| Video kodlash | H.264/H.265 |
| Rasm kodlashi | JPEG, 1080P / JPEG, 720P |
| audiovizual kodlash | G711A |
| Ramka tezligi | 1–30 kadrlar, standart — 25 kadrlar |
Tizim
| OS | Linux |
| CPU | To'rt yadrali 1,5 GHz |
| RAM | 1 GB DDR4 + 8 GB eMMC |
Ishlash
| Ishlanish kuchlanmasi | 12–36 V doimiy tok |
| SIM-karta | Micro-SIM |
| Xotira kartasi | Maksimal 2×128 GB (TF) |
| Ko'rinmas hududda yozib olish | 10000+ |
| LED ko'rsatkichi | Tarmoq (ko'k), Video (sariq) |
FIZIKA
| O'lchovlar | 110×70×28 mm |
| Vazn |
210 g (ADAS asosiy kamerasi) 51 g (Avtomobildagi kamera) 141 g (DMS kamerasi) 65 g (Kabina kamerasi) |
Atrof-muhit
| Ishlash temperaturasida | -20℃-+105℃ |


