Bu GPS/BDS/GNSS ko'p pozitsionlash texnologiyasidan foydalangan, uzoqdan eshiklarni ochish va yopishni hamda eshik holatini aniqlashni qo'llab-quvvatlaydigan ko'p funksiyali 4G avtomobil trackeri bo'lib, avtomobil moliyasi, yuk avtomobillarini boshqarish va logistika tashishda qo'llaniladi.
Avtomobillar parki holati haqida foydali ma'lumotlar; agar eshik kutilmaganda ochilsa, sizga xabar beriladi.
Avtomobil eshigini qulflash / qulfni ochish platforma (WhatsGPS) orqali uzoqdan boshqarilishi mumkin.
*Qattiq tezlanish
*Qattiq to'xtatish
*Qattiq burilish
*To'qnashuv
Ehtimol, avtomobil halokatlari oldini olish mumkin.
O'rnatilgan rele orqali avtomobilning elektr ta'minoti/yoqilg'i ta'minotini uzib, uni harakatsiz qilish.
Dasturiy ta'minotni uzoqdan tez va oson yangilash.
Avtomobilning ACC/ignitsiya holatini doimiy ravishda kuzatish.
GNSS
| Qayd etish reji | GPS, BDS, GLONASS, Galileo |
| Joylashuv diapazoni | LI, BI |
| Локация точность | <2,5 m CEP |
| Kuzatish sezgirlik darajasi | -162 dBm |
| Qabul qilish sezgirlik darajasi | -160 dBm |
| Joylashuv aniqlash vaqti |
O'rtacha issiq boshlanish <1 s Oʻrtacha sovuq ishga tushirish <32 s |
| Antenna o'lchamlari | 25 mm × 25 mm × 4 mm |
Aloqa
|
Kommunikatsiya standarti
|
LTE Cat1
|
|
Aloqa chastotasi
|
GL-versiyasi: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/ B13/B18/B19/B20/B25/B26/B28/B66 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 GSM 850/900/1800/1900 MHz Yevropa versiyasi: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20 GSM 900/1800 MHz LA-versiyasi: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 GSM 850/900/1800/1900 MHz Xitoy versiyasi: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 GSM 900/1800 MHz |
|
Maksimal chiqish quvvati
|
FDD: 23 dBm ± 2 dBm TDD: 23 dBm ± 2 dBm GSM: 30 dBm ± 2 dBm; 33 ± 2 dBm; |
Ishlash
|
Ishlanish kuchlanmasi
|
9–90 V doimiy tok
|
|
Ishlash to'kimi
|
60MA
|
|
Iltimos holatdagi to'kimi
|
5 mA
|
|
Akku
|
300mAh
|
|
Xotira hajmi
|
16 MB + 16 MB
|
|
LED ko'rsatkichi
|
GPS (ko'k), GSM (yashil), Quvvat (qizil)
|
|
Karta Yuvasi
|
Nano SIM
|
FIZIKA
| O'lchovlar |
98,5 × 38 × 17 mm
|
|
Vazn
|
71g
|
Atrof-muhit
| Ishlash temperaturasida | -20°C dan +75°C gacha |
| Ishlash namoyoni | 10%–85% RH |
| Himoya Reytingi | IP67 |


