Dette er en flerfunksjonell 4G-bilavsporer som bruker GPS/BDS/GNSS-multiposisjoneringsteknologi, støtter fjernåpning og -lukking av dører samt deteksjon av dørstatus, og kan brukes innen bilfinansiering, lastebilstyring og logistisk transport.
Nyttig innsikt i statusen til en flåtebil; få varsling hvis en dør uventet åpnes.
Lås opp/lås døren til bilen kan fjernstyres via plattformen (WhatsGPS).
*Kraftig akselerasjon
*Kraftig bremsing
*Kraftig svinging
*Kollisjon
Kan muligens forebygge bilulykker.
Stopp en bil ved å kutte av strømkilden/brenselsforsyningen via en installert relé.
Rask og enkel fjernoppgradering av firmware.
Overvåke kontinuerlig ACC-/tenningsstatus for kjøretøyet.
GNSS
| Posisjoneringstilstand | GPS, BDS, GLONASS, Galileo |
| Posisjonsbånd | LI, BI |
| Posisjonsnøyaktighet | <2,5 m CEP |
| Sporingsfølsomhet | -162 dBm |
| Mottaksfølsomhet | -160 dBm |
| Posisjoneringstid |
Gjennomsnittlig varm start < 1 s Gjennomsnittlig kald start <32 s |
| Antennemål | 25 mm × 25 mm × 4 mm |
Kommunikasjon
|
Kommunikasjonsstandard
|
LTE CAT1
|
|
Kommunikasjonsfrekvens
|
Global versjon: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/ B13/B18/B19/B20/B25/B26/B28/B66 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 GSM 850/900/1800/1900 MHz EU-utgave: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20 GSM 900/1800 MHz LA-utgave: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 GSM 850/900/1800/1900 MHz CN-utgave: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 GSM 900/1800 MHz |
|
Maks utgangseffekt
|
FDD: 23 dBm ± 2 dBm TDD: 23 dBm ± 2 dBm GSM: 30 dBm ± 2 dBm; 33 dBm ± 2 dBm; |
Drift
|
Driftsspenning
|
9–90 V DC
|
|
Driftstrøm
|
60mA
|
|
Venterstrøm
|
5mA
|
|
Batteri
|
300mAh
|
|
Minnekapasitet
|
16 MB + 16 MB
|
|
LED-indikasjon
|
GPS(blå), GSM(grønn), Strøm(rød)
|
|
Kort- og kortspenn
|
Nano SIM
|
FYSIKK
| Dimensjoner |
98,5 × 38 × 17 mm
|
|
Vekt
|
71g
|
Miljø
| Driftstemperatur | –20 °C til +75 °C |
| Driftsfuktighet | 10–85 % RF |
| Beskyttelsesvurdering | IP67 |


