To je večnamenski 4G sledilnik vozil, ki uporablja tehnologijo GPS/BDS/GNSS za določanje več položajev, podpira daljinsko odpiranje in zapiranje vrat ter zaznavanje stanja vrat in se lahko uporablja za financiranje avtomobilov, upravljanje tovornjakov in logistični prevoz.
Uporabni vpogled v stanje vozila iz flote; prejmete opozorilo, če se vrata nenadoma odprejo.
Zaklep / odklep vrat avtomobila je mogoče na daljavo nadzorovati prek platforme (WhatsGPS).
*Nagla pospeševanja
*Nagla zaviranja
*Nagla ovijanja
*Trk
Morda prepreči nesreče z vozili.
Onemogočite vozilo tako, da prekinete njegov vir električne energije/ gorivne oskrbe prek nameščenega releja.
Hitra in enostavna oddaljena nadgradnja programske opreme.
Neprekinjeno zaznavanje stanja ACC/zažiganja vozila.
GNSS
| Način določanja | GPS, BDS, GLONASS, Galileo |
| Položajna pasovna naprava | LI, BI |
| Natančnost pozicioniranja | <2,5 m CEP |
| Občutljivost sledenja | -162 dBm |
| Občutljivost zajema | –160 dBm |
| Čas določitve položaja |
Povprečen vroč zagon < 1 s Povprečni hladni zagon <32 s |
| Dimenzije antene | 25 mm × 25 mm × 4 mm |
Komunikacija
|
Standard komunikacije
|
LTE CAT1
|
|
Pogostost komunikacije
|
GL različica: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/ B13/B18/B19/B20/B25/B26/B28/B66 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 GSM 850/900/1800/1900 MHz EU-različica: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20 GSM 900/1800 MHz LA-različica: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 GSM 850/900/1800/1900 MHz CN-različica: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 GSM 900/1800 MHz |
|
Maksimalna izhodna moč
|
FDD: 23 dBm ± 2 dBm TDD: 23 dBm ± 2 dBm GSM: 30 dBm ± 2 dBm; 33 dBm ± 2 dBm; |
Delovanje
|
Delovna napetost
|
9–90 V DC
|
|
Delovni tok
|
60mA
|
|
Tok v stanju pripravljenosti
|
5mA
|
|
Akumulator
|
300 mAh
|
|
Kapaciteta pomnilnika
|
16 MB + 16 MB
|
|
LED indikacija
|
GPS (modra), GSM (zeleno), Napajanje (rdeče)
|
|
Kartovna vstavljalka
|
Nano SIM
|
FIZIČNIM
| Dimenzije |
98,5 × 38 × 17 mm
|
|
Teža
|
71 g
|
Okolje
| Delovna temperatura | −20 °C do +75 °C |
| Delovna vlažnost | 10 %–85 % RH |
| Varnostna razreda | IP67 |


