Bu, GPS/BDS/GNSS çoklu konumlandırma teknolojisi kullanan çok işlevli bir 4G araç takip cihazıdır; uzaktan kapı açma ve kapama ile kapı durumu algılama özelliklerini destekler ve otomobil finansmanı, kamyon yönetimi ve lojistik taşımacılığı gibi alanlarda kullanılabilir.
Filo aracınızın durumu hakkında faydalı bilgiler; bir kapı beklenmedik şekilde açıldığında bildirim alın.
Araba Kapısını Kilitle / Aç işlemi, platform üzerinden (WhatsGPS) uzaktan kontrol edilebilir.
*Sert hızlanma
*Sert frenleme
*Sert viraj alma
*Çarpışma
Muhtemelen araç kazalarını önleyebilir.
Kurulu bir röle aracılığıyla aracı elektrik kaynağından/yanıt kaynağının kesilmesiyle hareketsiz hale getirin.
Firmware güncellemelerini uzaktan hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirme.
Araç ACC/ignition (marş) durumunu sürekli olarak algıla.
GNSS
| Konumlandırma Modu | GPS, BDS, GLONASS, Galileo |
| Konumlandırma Bandı | LI, BI |
| Konumlandırma doğruluğu | <2,5 m CEP |
| Takip Hassasiyeti | -162 dBm |
| Duyarlılık Yakalama | -160dBm |
| Konumlandırma Süresi |
Ortalama sıcak başlangıç <1 s Ortalama soğuk başlangıç <32 s |
| Anten Boyutları | 25 mm x 25 mm x 4 mm |
İletişim
|
İletişim Standardı
|
LTE CAT1
|
|
İletişim Frekansı
|
GL-Sürüm: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/ B13/B18/B19/B20/B25/B26/B28/B66 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 GSM 850/900/1800/1900 MHz AB Versiyonu: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20 GSM 900/1800 MHz LA-Sürüm: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 GSM 850/900/1800/1900 MHz Çin Versiyonu: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 GSM 900/1800 MHz |
|
Maksimum çıkış gücü
|
FDD: 23 dBm ± 2 dBm TDD: 23 dBm ± 2 dBm GSM: 30 dBm ± 2 dBm; 33 ± 2 dBm; |
Çalışma
|
Çalışma voltajı
|
9-90 V DC
|
|
Çalışma akımı
|
60mA
|
|
Bekleme akımı
|
5mA
|
|
Akü
|
300mah
|
|
Bellek kapasitesi
|
16 MB + 16 MB
|
|
LED Gösterge
|
GPS (Mavi), GSM (Yeşil), Güç (Kırmızı)
|
|
Kart yuvası
|
Nano SIM
|
Fiziksel
| Boyutlar |
98,5 × 38 × 17 mm
|
|
Ağırlık
|
71g
|
Çevre
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ~ +75 °C |
| Çalışma nem oranı | nem: %10–%85 |
| Koruma Derecesi | IP67 |


