De V6 is een LTE-dashcam die specifiek is ontworpen voor gebruik in commerciële voertuigen, kan vier afzonderlijke kanalen gelijktijdig opnemen en biedt waardevolle ADAS- en DMS-algoritmes die bestuurders actief ondersteunen bij het vergroten van hun bewustzijn en veiligheid op de weg. Ideaal voor vlootten van ritverlenende diensten, logistiek, openbaar vervoer en meer.
Het ingebouwde ADAS-algoritme stelt het apparaat in staat om bestuurders te waarschuwen om veiligheidskritieke incidenten te voorkomen.
· Harde versnelling
· Harde remming
· Scherpe bochten
· Botsing
Mogelijk voorkoming van voertuigongelukken
Ondersteunt maximaal 4 externe camera's om de buitenkant, de cabine, de zijkanten, de achterkant of de bestuurder van een voertuig te bewaken, ongeacht de omstandigheden.
De camera voor bestuurdersbewaking gebruikt een AI-algoritme om de toestand van uw bestuurder te detecteren.
De GPS-module levert nauwkeurige, realtime locatiegegevens van onderweg zijnde wagenparkvoertuigen en ladingen.
Bij een botsing of roekeloos rijgedrag wordt de video automatisch naar de cloud geüpload voor bewijsvoering en latere beoordeling.
GNSS
| Positioneringsmodus | GPS, BDS |
| Positioneringsband | L1, B1 |
| Positioneringsnauwkeurigheid | < 2,5 m CEP |
| Volgnauwkeurigheid | -165dBm |
| Opnamenauwkeurigheid | -148dBm |
| Positioneringstijd |
Gem. warme opstart < 5 s Gem. koude start <32 s |
Communicatie
| Communicatiestandaard | LTE Cat 4 / 3G WCDMA |
| Communicatiefrequentie |
CN-versie: LTE FDD: B1/B3/B5/B8 LTE TDD: B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA: B1/B5/B8 GSM: 900/1800 MHz LA-versie: LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 LTE TDD: B40 WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8 GSM: 850/900/1800/1900 MHz EU-versie: LTE FDD: B1/B3/B5/B7/B8/ B20/B28 LTE TDD: B38/B40/B41 WCDMA: B1/B5/B8 GSM: 900/1800 MHz |
| WIFI Frequentie | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
CAMERA
| Camera resolutie |
Hoofdcamera: 1920×1080P Bestuurderscamera: 1280×720P Cabinecamera: 1280×720P Inwaartse koepelcamera: 1280×720P |
| Video codering | H.264\/H.265 |
| Beeldcodering | JPEG, 1080P / JPEG, 720P |
| audiovisuele codering | G711A |
| Framerate | 1–30 beeldframes, standaard 25 beeldframes |
Systeem
| OS | Linux |
| CPU | Vierkernprocessor, 1,5 GHz |
| RAM | 1 GB DDR4 + 8 GB eMMC |
Bedrijf
| Bedrijfsspanning | 12-36V DC |
| SIM-kaart | Micro-SIM |
| Geheugenkaart | Tot 2 × 128 GB (TF) |
| Opname van blinde zone | 10000+ |
| LED-aanduiding | Netwerk (blauw), video (geel) |
FYSISCHE
| Afmetingen | 110 × 70 × 28 mm |
| Gewicht |
210 g (ADAS-hoofdcamera) 51 g (binnencamera) 141 g (DMS-camera) 65 g (cabinecamera) |
Omgeving
| Bedrijfstemperatuur | -20℃-+105℃ |


