De V8 pro MDVR integreert voertuigvideocontrole, een rijbewijsrecorder, het geavanceerde bestuurdersassistentiesysteem (ADAS), het bestuurdersstatusanalyse-systeem (DSM) en de blinde-vlekwaarschuwing (BSD). Het beschikt over een ingebouwde AI-hoogprestatie-verwerkingchip en maakt gebruik van de H.265-videocodeertechnologie om analoge high-definition-videoregistratie, opslag en weergave te realiseren.
In combinatie met 3G/4G-draadloze transmissietechnologie en positioneringstechnologie kan het videoregistratie, realtime uploaden van informatie over het rijgedrag van het voertuig, analyse van het rijgedrag en uploaden van alarmbewijsmateriaal realiseren. Via het controlecentrum kan het voertuig op afstand in realtime worden bewaakt, geanalyseerd en verwerkt, wat geschikt is voor remote videocontrole van wagenparken en intelligente dispatchbeheer.
Biedt nauwkeurige, real-time locatiegegevens van wagenparkvoertuigen en lading onderweg.
Voertuigen kunnen in real time worden bewaakt via het directe positioneringsplatform.
Praat op afstand met de bestuurder via de ingebouwde luidspreker van het apparaat.
Camera’s voor bewaking van de bestuurder gebruiken AI-algoritmen om abnormaal gedrag van de bestuurder te detecteren.
Het ingebouwde BSD-algoritme stelt de bestuurder in staat om een intelligente waarschuwing te genereren bij objecten in de zijdelingse dode hoek, waardoor de bestuurder tijdig wordt gewaarschuwd om ongelukken die levens en eigendom in gevaar brengen te voorkomen.
Ingebouwde ADAS-algoritmen stellen het apparaat in staat om de bestuurder tijdig te waarschuwen bij een dreigende botsing, waardoor ongelukken die levens en eigendom in gevaar brengen, worden voorkomen.
GNSS
| Positioneringsmodus | GPS, BD, GLONASS |
| Positioneringsband | L1, B1 |
| Positioneringsnauwkeurigheid | < 2,5 m CEP |
| Volgnauwkeurigheid | -162 dBm |
| Opnamenauwkeurigheid | -148dBm |
| Positioneringstijd |
Gem. koude start <32 s |
Communicatie
| Communicatiestandaard | LTE Cat4 |
| Communicatiefrequentie |
EU-versie: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-TDD B38/B40/B41 WCDMA B1/B5/B8 GSM B3/B8 LA-versie: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 LTE-TDD B40 WCDMA B1/B2/B4/B5/B8 GSM B2/B3/B5/B8 CN-versie: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA B1/B5/B8 |
| WIFI Frequentie | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
CAMERA
| Camera resolutie |
4-kanaals 1080P AHD/TVI/CVI/CVBS Tot 8 kanalen |
| Video codering | VGA + CVBS |
| Beeldcodering | H.264, H.265 |
| audiovisuele codering | G711A, G711, G.726, MG.726, ADPCM, IMA |
| Framerate | 1080P/720P/960H/D1/CIF |
Systeem
| OS | Linux |
| CPU | ARM Cortex A53 dual core |
| RAM | 1 GB DDR4 + 256 MB NAND FLASH |
Bedrijf
| Bedrijfsspanning | 8V-36V DC |
| SIM-kaart | Standaard SIM |
| Geheugenkaart | 512 GB + 2 TB (optie) |
| LED-aanduiding | Stroom (rood), In gebruik (groen) |
FYSISCHE
| Afmetingen | 187 × 154,9 × 55,55 mm |
| Gewicht |
1170 g |
Omgeving
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Bewerkingsvochtigheid | 30 % ~ 80 % RV |

Logistieke vrachtwagens

Schoolbussen

Grote bussen