Rejestrator MDVR V8 Pro integruje system nadzoru wideo pojazdu, rejestrator jazdy, zaawansowany system wspomagania kierowcy ADAS, system analizy stanu kierowcy DSM oraz system monitorowania martwych stref BSD. Posiada wbudowany wysokowydajny układ przetwarzania AI oraz wykorzystuje technologię kodowania wideo H.265 umożliwiającą nagrywanie, przechowywanie i odtwarzanie analogowego wideo w wysokiej rozdzielczości.
W połączeniu z technologią bezprzewodowej transmisji danych 3G/4G oraz technologią pozycjonowania umożliwia nagrywanie wideo, przesyłanie w czasie rzeczywistym informacji o przebiegu jazdy pojazdu, analizę zachowań kierowcy oraz przesyłanie materiałów dowodowych w przypadku alarmu. Poprzez centrum sterowania możliwa jest zdalna, rzeczywista kontrola, analiza i przetwarzanie pojazdów, co czyni to rozwiązanie odpowiednim do zdalnego monitoringu wideo floty oraz inteligentnego zarządzania dyżurami.
Zapewnia dokładne dane lokalizacyjne w czasie rzeczywistym dotyczące pojazdów floty oraz przewożonego towaru podczas jazdy.
Pojazdy można monitorować w czasie rzeczywistym za pośrednictwem natychmiastowego platformy pozycjonowania.
Rozmawiaj zdalnie z kierowcą za pośrednictwem wbudowanego głośnika urządzenia.
Kamery monitorujące kierowcę wykorzystują algorytmy sztucznej inteligencji do wykrywania nieprawidłowego zachowania kierowcy.
Wbudowany algorytm BSD umożliwia generowanie przez system inteligentnych ostrzeżeń dotyczących martwych stref po bokach pojazdu, dzięki czemu kierowca otrzymuje natychmiastowe powiadomienie, zapobiegając w ten sposób wypadkom zagrożonym bezpieczeństwu życia i mienia.
Wbudowane algorytmy ADAS umożliwiają urządzeniu ostrzeganie kierowcy w odpowiednim czasie przed nadchodzącą kolizją, zapobiegając w ten sposób wypadkom zagrażającym życiu i mieniu.
Gns
| Tryb pozycjonowania | GPS, BD, GLONASS |
| Pasmo pozycjonowania | L1, B1 |
| Precyzja pozycjonowania | < 2,5 m CEP |
| Wrażliwość śledzenia | -162 dBm |
| Wrażliwość przechwytywania | -148 dBm |
| Czas pozycjonowania |
Średnio: zimny start < 32 s |
Komunikacja
| Standard komunikacyjny | LTE Cat4 |
| Częstotliwość komunikacji |
Wersja UE: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-TDD B38/B40/B41 WCDMA B1/B5/B8 GSM B3/B8 Wersja LA: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 LTE-TDD B40 WCDMA B1/B2/B4/B5/B8 GSM B2/B3/B5/B8 Wersja chińska: LTE-FDD pasmo B1/B3/B5/B8 LTE-TDD pasmo B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA B1/B5/B8 |
| Częstotliwość WIFI | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
APARAT
| Rozdzielczość aparatu |
4 kanały, rozdzielczość 1080P AHD/TVI/CVI/CVBS Do 8 kanałów |
| Kodujące wideo | VGA + CVBS |
| Kodowanie obrazu | H.264, H.265 |
| kodowanie audio-wizualne | G711A, G711, G.726, MG.726, ADPCM, IMA |
| Częstotliwość klatek | 1080P/720P/960H/D1/CIF |
System
| System operacyjny | Linux |
| CPU | Dual-core ARM Cortex A53 |
| RAM | 1 GB DDR4 + 256 MB pamięci FLASH NAND |
Praca
| Napięcie robocze | prąd stały 8–36 V |
| Karta SIM | Standardowa karta SIM |
| Karta pamięci | 512 GB + 2 TB (opcjonalnie) |
| Wskaźnik LED | Zasilanie (czerwony), Praca (zielony) |
FIZYCZNE
| Wymiary | 187 × 154,9 × 55,55 mm |
| Waga |
1170 g |
Środowisko
| Temperatura pracy | −20 °C do +70 °C |
| Wilgotność pracy | 30–80% RH |

Ciężarówki logistyczne

Autobusy szkolne

Duże autobusy