V8 pro MDVR, araç video izleme sistemini, sürüş kaydedicisini, ileri düzey sürücü destek sistemi (ADAS), sürücü durumu analiz sistemi (DSM) ve kör nokta izleme sistemini (BSD) entegre eder. Yüksek performanslı bir yapay zeka işlemcisine sahip olup H.265 video kodlama/çözümleme teknolojisi kullanarak analog yüksek çözünürlüklü video kaydı, depolama ve oynatmayı sağlar.
3G/4G kablosuz iletim teknolojisi ile konum belirleme teknolojisinin birleşimiyle video kaydı, araç sürüş kaydı bilgilerinin gerçek zamanlı yüklenmesi, sürüş davranışı analizi ve alarm kanıtı yüklemesi sağlanabilir. Kontrol merkezi aracılığıyla araçlar uzaktan gerçek zamanlı olarak izlenebilir, analiz edilebilir ve işlenebilir; bu nedenle filo uzaktan video izleme ve akıllı dağıtım yönetimi için uygundur.
Filo araçlarının ve taşınan yüklerin hareket halindeyken doğru gerçek zamanlı konum verilerini sağlar.
Araçlar anlık konumlandırma platformu üzerinden gerçek zamanlı olarak izlenebilir.
Cihazın entegre hoparlörü aracılığıyla sürücüyle uzaktan konuşun.
Sürücü izleme kameraları, sürücünün anormal davranışlarını tespit etmek için yapay zeka algoritmalarını kullanır.
Entegre BSD algoritması, sürücünün yan körlük noktasında akıllı bir uyarı oluşturmasını sağlar ve hayat ile mülkiyet güvenliğini tehdit eden kazaları önlemek amacıyla sürücüyü zamanında uyarır.
Entegre ADAS algoritmaları, çarpışma yaklaşırken sürücüyü zamanında uyarmak suretiyle hayat ile mülkiyet güvenliğini tehdit eden kazaları önler.
GNSS
| Konumlandırma Modu | GPS, BD, GLONASS |
| Konumlandırma Bandı | L1, B1 |
| Konumlandırma doğruluğu | <2,5 m CEP |
| Takip Hassasiyeti | -162 dBm |
| Duyarlılık Yakalama | - 148 dBm. |
| Konumlandırma Süresi |
Ortalama soğuk başlangıç <32 s |
İletişim
| İletişim Standardı | LTE Cat4 |
| İletişim Frekansı |
AB Versiyonu: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-TDD B38/B40/B41 WCDMA B1/B5/B8 GSM B3/B8 LA-Sürüm: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 LTE-TDD B40 WCDMA B1/B2/B4/B5/B8 GSM B2/B3/B5/B8 Çin Versiyonu: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA B1/B5/B8 |
| WIFI Frekansı | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
KAMERA
| Kamera çözünürlüğü |
4 kanal 1080P AHD/TVI/CVI/CVBS En fazla 8 kanal |
| Video kodlama | VGA+CVBS |
| Görüntü kodlaması | H.264, H.265 |
| ses-görüntü kodlaması | G711A, G711, G.726, MG.726, ADPCM, IMA |
| Kare Hızı | 1080P/720P/960H/D1/CIF |
Sistem
| İşletim Sistemi | Linux |
| CPU | ARM Cortex A53 çift çekirdekli |
| RAM | 1 GB DDR4 + 256 MB NAND FLASH |
Çalışma
| Çalışma voltajı | 8 V–36 V DC |
| SIM Kartı | Standart SIM |
| Bellek kartı | 512 GB + 2 TB (seçimlik) |
| LED Gösterge | Güç (Kırmızı), Çalışma (Yeşil) |
Fiziksel
| Boyutlar | 187 × 154,9 × 55,55 mm |
| Ağırlık |
1170 g |
Çevre
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Çalışma nem oranı | %30 ~ %80 RH |

Lojistik Kamyonları

Okul Servisleri

Büyük Otobüsler