V8 pro MDVR интегрише видео надзор возила, снимач вожње, ADAS напредни систем за помоћ возачу, DSM систем за анализу статуса возача и БСД мониторинг мртвих тачака. Има уграђени чип за обраду високог перформанса АИ и усваја технологију видео кодека Х.265 за реализацију аналогног снимања, складиштења и репродукције видео записа високе дефиниције.
У комбинацији са 3Г / 4Г бежичном технологијом преноса и технологијом позиционирања, може да реализује снимање видео записа, у реалном времену постављање информација о запису вожње возила, анализу понашања вожње и постављање доказа аларма. Кроз контролни центар, возило се може удаљено пратити, анализирати и обрађивати у реалном времену, што је погодно за даљински видео надзор флоте и интелигентно управљање диспечером.
Обезбеђује прецизне податке о локацији возила и товара у току.
Вожњаци могу бити праћени у реалном времену путем платформе за непосредно позиционирање.
Разговарајте са возачем на даљину преко уграђеног звучника уређаја.
Камере за праћење возача користе Алгоритме вештачке интелигенције да би откриле абнормално понашање возача.
Уграђени алгоритам БСД омогућава возачу да формира интелигентно упозорење у бочном слепом месту, упозоравајући возача на време како би се спречила несрећа која угрожавају живот и безбедност имовине.
Уграђени АДАС алгоритми омогућавају уређају да вођа навремено упозори када је судар неизбежан, чиме се спречавају несреће које угрожавају живот и имовину.
ГНСС
| Режим позиционирања | GPS, BD, ГЛОНАСС |
| Позициони бенд | Л1, Б1 |
| Прецизност позиционирања | < 2,5м ЦЕП |
| Осетљивост за праћење | -162 дБм |
| Ухватити осетљивост | -148 дБм |
| Време позиционирања |
Просечно хладно покретање <32с |
Комуникација
| Стандард комуникације | LTE Cat4 |
| Честитљивост комуникације |
Верзија ЕУ: Уколико је потребно, може се користити и за регенерирање. Уколико је потребно, може се користити и за решење проблема. УСДМА Б1/Б5/Б8 GSM B3/B8 ЛА-верзија: LTE-FDD B1/ B2/ B3/ B4/ B5/ B7/ B8/ B28/ B66 LTE-TDD B40 WCDMA B1/B2/B4/B5/B8 GSM B2/B3/B5/B8 ЦН-верзија: Уколико је потребно, може се користити и за регенерирање. Уколико је потребно, може се користити и за решење проблема. УСДМА Б1/Б5/Б8 |
| Фреквенција ВИФА | 2.4Гцз (802.11/б/г/н) |
Камера
| Резолуција камере |
4CH 1080P АХД/ТВИ/ЦВИ/ЦВБС До 8CH |
| Видео кодирање | ВГА+ЦВБС |
| Кодирање слике | Х.264、Х.265 |
| аудиовизуелна кодирање | Г711А、Г711、Г.726、МГ.726、АДПЦМ、ИМА |
| Стопа кадра | 1080П/720П/960Х/Д1/ЦИФ |
Система
| ОС | Линукс |
| ЦПУ | АРМ Кортекс А53 Двоструко језгро |
| РАМ | 1 ГБ ДДР4 + 256 МБ НАНД ФЛАСХ |
Радање
| Радни напон | 8В-36В ЦЦ |
| СИМ картица | Стандардна СИМ картица |
| Меморија картица | 512 ГБ + 2Т (опционално) |
| LED индикација | Моћ (црвено), трчање (зелено) |
Физички
| Димензије | 187x154.9x55.55 мм |
| Тежина |
1170г |
Животна средина
| Оперативна температура | -20°C до +70°C |
| Увлажност рада | 30%80%РХ |

Логистички камиони

Школски аутобуси

Велики аутобуси