V8 pro MDVR integrira video nadzor vozila, napravo za snemanje vožnje, napredni sistem za pomoč vozniku (ADAS), sistem za analizo stanja voznika (DSM) in sistem za nadzor slepih con (BSD). Ima vgrajen visoko zmogljiv AI procesorski čip in uporablja tehnologijo kodiranja videa H.265 za izvajanje analogne visoko ločljivostne snemanja, shranjevanja in predvajanja videa.
V kombinaciji s tehnologijo brezžičnega prenosa podatkov 3G/4G in tehnologijo določanja lokacije omogoča posnetek videa, trenutno nalaganje podatkov o vožnji vozila, analizo voznikovega vedenja ter nalaganje dokazov za alarme. Prek nadzornega centra je mogoče vozilo oddaljeno spremljati, analizirati in obdelovati v realnem času, kar je primerno za oddaljeni video nadzor vozilnih flot in inteligentno upravljanje razporeda.
Zagotavlja natančne podatke o trenutni lokaciji vozil flote in blaga med vožnjo.
Vozila se lahko v realnem času spremljajo prek takojšnjega platforme za določanje lokacije.
Oddaljeni pogovor z voznikom prek vgrajenega zvočnika naprave.
Kamere za spremljanje voznika uporabljajo umetne inteligence algoritme za zaznavanje nenormalnega vedenja voznika.
Vgrajeni algoritem za zaznavanje slepih con na strani (BSD) omogoča vozniku, da prejme inteligentno opozorilo, ko se nahaja v slepi coni na strani, kar vozniku pravočasno opozori in tako prepreči nesreče, ki ogrožajo življenje in varnost imovine.
Vgrajeni ADAS algoritmi omogočajo napravi, da vozniku pravočasno opozori ob neposredni grožnji trka, s čimer preprečuje nesreče, ki ogrožajo življenje in premoženje.
GNSS
| Način določanja | GPS, BD, GLONASS |
| Položajna pasovna naprava | L1, B1 |
| Natančnost pozicioniranja | <2,5 m CEP |
| Občutljivost sledenja | -162 dBm |
| Občutljivost zajema | -148 dBm |
| Čas določitve položaja |
Povprečni hladni zagon <32 s |
Komunikacija
| Standard komunikacije | LTE Cat4 |
| Pogostost komunikacije |
EU-različica: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-TDD B38/B40/B41 WCDMA B1/B5/B8 GSM B3/B8 LA-različica: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 LTE-TDD B40 WCDMA B1/B2/B4/B5/B8 GSM B2/B3/B5/B8 CN-različica: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA B1/B5/B8 |
| Frekvenca WIFI | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
KAMERA
| Ločljivost kamere |
4 kanali, 1080p AHD/TVI/CVI/CVBS Do 8 kanalov |
| Kodeiranje slike | VGA + CVBS |
| Kodiranje slik | H.264, H.265 |
| kodiranje avdiovizualnih vsebin | G711A, G711, G.726, MG.726, ADPCM, IMA |
| Stopnja posnetkov | 1080P/720P/960H/D1/CIF |
Sistem
| OS | Linux |
| CPU | ARM Cortex A53 z dvema jedri |
| RAM | 1 GB DDR4 + 256 MB NAND FLASH |
Delovanje
| Delovna napetost | 8 V–36 V DC |
| SIM Karta | Standardna SIM kartica |
| Pomnilna kartica | 512 GB + 2 TB (opcija) |
| LED indikacija | Napajanje (rdeče), delovanje (zeleno) |
FIZIČNIM
| Dimenzije | 187 × 154,9 × 55,55 mm |
| Teža |
1170 g |
Okolje
| Delovna temperatura | –20 °C do +70 °C |
| Delovna vlažnost | 30 %–80 % RH |

Logistična tovornjaka

Šolski avtobusi

Veliki avtobusi