V7 Pro dvo-kamerni 4G ultra-visoko ločljivostni pametni vgrajeni kameri je značilna integrirana konstrukcija z 1080P prednjo kamero, ki omogoča prosto vrtenje za jasno snemanje slike spredaj. Hkrati notranja 1080P sekundarna kamera z možnostmi nočnega vida zajema visoko ločljive slike iz notranjosti vozila in tako zagotavlja varnost vožnje.
Vključuje tudi modul za visoko občutljivo pozicioniranje in omrežje, ki omogoča takojšnje nalaganje posnetkov in podatkov o lokaciji vozila prek 4G omrežja ter analizo voznih obnašanj in pošiljanje alarmnih sporočil. Primerna je za oddaljeno video nadzorovanje in pametno dodelitev upravljanja vozilnih flot.
Zagotavlja natančne podatke o trenutni lokaciji vozil flote in blaga med vožnjo.
Vozila se lahko v realnem času spremljajo prek takojšnjega platforme za določanje lokacije.
Oddaljeni pogovor z voznikom prek vgrajenega zvočnika naprave.
V primeru trka ali nevarnega voznega obnašanja bo senzor za trke opozoril pooblaščeno osebje in hitro poslal podatke s slikami na oblak.
Hitra in enostavna oddaljena nadgradnja programske opreme.
To omogoča vozniku, da v izrednih razmerah pokliče pomoč.
GNSS
| Način določanja | GPS, BD, GLONASS |
| Položajna pasovna naprava | L1, B1 |
| Natančnost pozicioniranja | <2,5 m CEP |
| Občutljivost sledenja | -162 dBm |
| Občutljivost zajema | -148 dBm |
| Čas določitve položaja |
Povprečni hladni zagon <32 s |
Komunikacija
| Standard komunikacije | LTE CAT1 |
| Pogostost komunikacije |
EU-različica: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LA-različica: LTE-FDD B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 CN-različica: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 |
| Frekvenca WIFI | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
KAMERA
| Ločljivost kamere |
Glavni fotoaparat: 1920 × 1080 pik Sekundarni fotoaparat: 1920 × 1080 pik |
| Kodeiranje slike | H.264/H.265 |
| Kodiranje slik | JPEG, 1080p |
| kodiranje avdiovizualnih vsebin | G711A, G711U, G726 |
| Stopnja posnetkov | 15 sličic na sekundo |
Sistem
| OS | Linux |
| CPU | Štirijedrski procesor z uro 1,2 GHz |
| RAM | 256 MB DDR3 |
Delovanje
| Delovna napetost | 9 V–32 V enosmerni tok |
| SIM Karta | Micro-SIM |
| Pomnilna kartica | 512 GB |
| LED indikacija | Napajanje (rdeče), delovanje (zeleno) |
FIZIČNIM
| Dimenzije | 148,5 × 80 × 38 mm |
| Teža |
192g |
Okolje
| Delovna temperatura | –20 °C do +70 °C |
| Delovna vlažnost | 30 %–80 % RH |
Lahko vozilo
Avtomobilski salon
Avtomobilski salon
Osebna vozila