De V7 Pro-dubbelcamera 4G ultra-hoogdefinitie slimme dashcam beschikt over een geïntegreerd ontwerp met een 1080P-camera aan de voorzijde die flexibel kan draaien om duidelijke opnames van het weggedeelte voor de auto te garanderen. Tegelijkertijd registreert een ingebouwde 1080P-secondaire camera met nachtzichtfunctie hoogwaardige beelden van binnen in het voertuig, wat bijdraagt aan veiligheid tijdens het rijden.
Daarnaast is er een positionerings- en netwerkmodule met hoge gevoeligheid ingebouwd, waarmee video- en rijlocatiegegevens in realtime via het 4G-netwerk kunnen worden geüpload, en waarbij gedragsanalyse tijdens het rijden kan worden uitgevoerd en alarmgegevens kunnen worden geüpload. De dashcam is geschikt voor real-time videobewaking en intelligente dispatchbeheer van voertuigvloten.
Biedt nauwkeurige, real-time locatiegegevens van wagenparkvoertuigen en lading onderweg.
Voertuigen kunnen in real time worden bewaakt via het directe positioneringsplatform.
Praat op afstand met de bestuurder via de ingebouwde luidspreker van het apparaat.
Bij een botsing of gevaarlijk rijgedrag geeft de botsingsensor een melding aan geautoriseerd personeel en verzendt de beeldgegevens snel naar het cloudplatform.
Snel en eenvoudig firmware op afstand bijwerken.
Hiermee kan de bestuurder in noodsituaties hulp inroepen.
GNSS
| Positioneringsmodus | GPS, BD, GLONASS |
| Positioneringsband | L1, B1 |
| Positioneringsnauwkeurigheid | < 2,5 m CEP |
| Volgnauwkeurigheid | -162 dBm |
| Opnamenauwkeurigheid | -148dBm |
| Positioneringstijd |
Gem. koude start <32 s |
Communicatie
| Communicatiestandaard | LTE CAT1 |
| Communicatiefrequentie |
EU-versie: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LA-versie: LTE-FDD B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 CN-versie: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 |
| WIFI Frequentie | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
CAMERA
| Camera resolutie |
Hoofdcamera: 1920×1080P Secundaire camera: 1920×1080p |
| Video codering | H.264\/H.265 |
| Beeldcodering | JPEG, 1080p |
| audiovisuele codering | G711A, G711U, G726 |
| Framerate | 15 frames |
Systeem
| OS | Linux |
| CPU | Vierkern 1,2 GHz |
| RAM | 256 MB DDR3 |
Bedrijf
| Bedrijfsspanning | 9 V~32 V gelijkstroom |
| SIM-kaart | Micro-SIM |
| Geheugenkaart | 512GB |
| LED-aanduiding | Stroom (rood), In gebruik (groen) |
FYSISCHE
| Afmetingen | 148,5 × 80 × 38 mm |
| Gewicht |
192 g |
Omgeving
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Bewerkingsvochtigheid | 30 % ~ 80 % RV |
Lichtwagen
Autodealer
Autodealer
Particuliere auto's