Двокамерна 4G-автомобільна камера V7 Pro з ультрависокою роздільною здатністю має інтегровану конструкцію з передньою камерою 1080P, яка підтримує гнучке обертання для забезпечення чіткого запису зображень спереду. Одночасно вбудована вторинна камера 1080P з функцією нічного бачення реєструє високоякісні зображення всередині транспортного засобу, забезпечуючи безпеку руху.
Крім того, пристрій оснащений високочутливим модулем позиціонування та мережевим модулем, що дозволяє завантажувати відео та дані про місцезнаходження транспортного засобу в режимі реального часу через мережу 4G, а також виконувати аналіз поведінки водія й надсилати тривожну інформацію. Підходить для віддаленого відеомоніторингу та інтелектуального управління автопарками.
Надає точні дані про поточне місцезнаходження транспортних засобів автопарку та вантажів у дорозі.
Моніторинг транспортних засобів у режимі реального часу можливий через платформу миттєвого позиціонування.
Віддалений розмовний зв’язок із водієм через вбудований у пристрій гучномовець.
У разі зіткнення або небезпечної поведінки за кермом датчик зіткнення сповістить уповноважений персонал і швидко передасть дані зображень на хмарну платформу.
Швидке й зручне віддалене оновлення прошивки.
Це дозволяє водієві подавати сигнал про допомогу в надзвичайних ситуаціях.
GNSS
| Режим позиціонування | GPS, BD, GLONASS |
| Діапазон визначення місцезнаходження | L1, B1 |
| Точність позиціонування | < 2,5 м (CEP) |
| Чутливість до відстеження | -162 дБм |
| Чутливість до захоплення | −148 дБм |
| Час визначення положення |
Середній час холодного запуску <32 с |
Зв'язок
| Стандарт зв'язку | LTE CAT1 |
| Частота зв'язку |
Європейська версія: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 Версія для Латинської Америки: LTE-FDD B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 Версія CN: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 |
| Частота WIFI | 2,4 ГГц (802.11/b/g/n) |
Камера
| Роздільна здатність камери |
Основна камера: 1920×1080P Допоміжна камера: 1920×1080P |
| Відеокодування | H.264/H.265 |
| Кодування зображень | JPEG, 1080P |
| аудіовізуальне кодування | G711A, G711U, G726 |
| Частота кадрів | 15 кадрів |
Система
| ОС | Linux |
| ЦП | Чотириядерний, 1,2 ГГц |
| ОЗУ | 256 МБ DDR3 |
Робочий
| Робоча напруга | постійний струм 9–32 В |
| СИМ-карта | Micro-SIM |
| Картка пам'яті | 512 ГБ |
| Світлодіодна індикація | Живлення (червоний), Робота (зелений) |
ФІЗІЧЕСКІ
| Розміри | 148,5 × 80 × 38 мм |
| Вага |
192г |
Навколишнє середовище
| Робоча температура | −20 °C ~ +70 °C |
| Робоча вологість | 30 % ~ 80 % відносної вологості |
Легковий автомобіль
Автодилерський центр
Автодилерський центр
Приватні автомобілі