V8 pro MDVR інтегрує відеоспостереження за транспортним засобом, реєстратор руху, передову систему допомоги водієві ADAS, систему аналізу стану водія DSM та систему моніторингу сліпих зон BSD. У ньому вбудовано високопродуктивний AI-процесор і застосовано технологію кодування відео H.265 для реалізації аналогового високоякісного відеозапису, зберігання та відтворення.
У поєднанні з бездротовими технологіями передачі даних 3G/4G та технологією позиціонування система забезпечує відеозапис, реальне завантаження інформації про рух транспортного засобу, аналіз поведінки водія та завантаження доказів у разі спрацьовування тривожних сигналів. Через центр керування транспортним засобом можна здійснювати віддалене моніторинг, аналіз та обробку в режимі реального часу, що робить його придатним для віддаленого відеоспостереження автопарку та інтелектуального управління диспетчеризацією.
Надає точні дані про поточне місцезнаходження транспортних засобів автопарку та вантажів у дорозі.
Моніторинг транспортних засобів у режимі реального часу можливий через платформу миттєвого позиціонування.
Віддалений розмовний зв’язок із водієм через вбудований у пристрій гучномовець.
Камери моніторингу водія використовують алгоритми штучного інтелекту для виявлення аномальної поведінки водія.
Вбудований алгоритм BSD дозволяє пристрою формувати інтелектуальне попередження про перебування об’єктів у бічній «сліпій зоні», своєчасно сповіщаючи водія та запобігаючи аваріям, що загрожують життю та майну.
Вбудовані алгоритми ADAS дозволяють пристрою своєчасно попереджати водія про загрозу зіткнення, що запобігає аваріям, які ставлять під загрозу життя та майно.
GNSS
| Режим позиціонування | GPS, BD, GLONASS |
| Діапазон визначення місцезнаходження | L1, B1 |
| Точність позиціонування | < 2,5 м (CEP) |
| Чутливість до відстеження | -162 дБм |
| Чутливість до захоплення | −148 дБм |
| Час визначення положення |
Середній час холодного запуску <32 с |
Зв'язок
| Стандарт зв'язку | LTE Cat4 |
| Частота зв'язку |
Європейська версія: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-TDD B38/B40/B41 WCDMA B1/B5/B8 GSM B3/B8 Версія для Латинської Америки: LTE-FDD B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 LTE-TDD B40 WCDMA B1/B2/B4/B5/B8 GSM B2/B3/B5/B8 Версія CN: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA B1/B5/B8 |
| Частота WIFI | 2,4 ГГц (802.11/b/g/n) |
Камера
| Роздільна здатність камери |
4 канали, 1080P AHD/TVI/CVI/CVBS До 8 каналів |
| Відеокодування | VGA + CVBS |
| Кодування зображень | H.264, H.265 |
| аудіовізуальне кодування | G711A, G711, G.726, MG.726, ADPCM, IMA |
| Частота кадрів | 1080P/720P/960H/D1/CIF |
Система
| ОС | Linux |
| ЦП | ARM Cortex A53, два ядра |
| ОЗУ | 1 ГБ DDR4 + 256 МБ NAND FLASH |
Робочий
| Робоча напруга | 8–36 В постійного струму |
| СИМ-карта | Стандартна SIM-карта |
| Картка пам'яті | 512 ГБ + 2 ТБ (опція) |
| Світлодіодна індикація | Живлення (червоний), Робота (зелений) |
ФІЗІЧЕСКІ
| Розміри | 187 × 154,9 × 55,55 мм |
| Вага |
1170 г |
Навколишнє середовище
| Робоча температура | −20 °C ~ +70 °C |
| Робоча вологість | 30 % ~ 80 % відносної вологості |

Логістичні вантажівки

Шкільні автобуси

Великі автобуси