V7 Pro-dobbeltkameraets 4G ultra-høyoppløselige smarte dashcam har en integrert design med en 1080P frontkamera som støtter fleksibel rotasjon for å sikre klar opptak av bilder foran. Samtidig fanger et innebygd 1080P sekundært kamera med natt-synsevne høyoppløselige bilder fra innsiden av kjøretøyet, noe som sikrer kjøresikkerheten.
Den inneholder også en høyfølsom posisjoneringso- og nettverksmodul, som muliggjør sanntidsopplasting av videoer og kjøredataposisjoner via 4G-nettverket, samt utførelse av analyse av kjøreforhold og opplasting av alarminformasjon. Den er egnet for fjernovervåking av videoer og intelligent oppdragshåndtering av kjøretøyflåter.
Gir nøyaktige sanntidsposisjonsdata for flåtekjøretøyer og last underveis.
Kjøretøyer kan overvåkes i sanntid gjennom det umiddelbare posisjoneringssystemet.
Snakk på avstand med sjåføren via enhetens innebygde høyttaler.
Ved kollisjon eller farlig kjøreforhold vil kollisjonssensoren varsle autorisert personell og raskt overføre bilddata til skyplattformen.
Rask og enkel fjernoppgradering av firmware.
Dette gir sjåføren mulighet til å be om hjelp i nødsituasjoner.
GNSS
| Posisjoneringstilstand | GPS, BD, GLONASS |
| Posisjonsbånd | L1, B1 |
| Posisjonsnøyaktighet | <2,5 m CEP |
| Sporingsfølsomhet | -162 dBm |
| Mottaksfølsomhet | -148 dBm |
| Posisjoneringstid |
Gjennomsnittlig kald start <32 s |
Kommunikasjon
| Kommunikasjonsstandard | LTE CAT1 |
| Kommunikasjonsfrekvens |
EU-utgave: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LA-utgave: LTE-FDD B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 CN-utgave: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 |
| WIFI Frekvens | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
KAMERA
| Kameroppløsning |
Hovedkamera: 1920×1080p Sekundært kamera: 1920×1080p |
| Videokoding | H.264/H.265 |
| Bildekoding | JPEG, 1080p |
| lyd- og bildekoding | G711A, G711U, G726 |
| Bildehastighet | 15 bilder |
System
| OS | Linux |
| CPU | Firkjerners 1,2 GHz |
| RAM | 256 MB DDR3 |
Drift
| Driftsspenning | 9–32 V likestrøm |
| SIM-kort | Micro-SIM |
| Minnekort | 512 GB |
| LED-indikasjon | Strøm (rød), drift (grønn) |
FYSIKK
| Dimensjoner | 148,5 × 80 × 38 mm |
| Vekt |
192g |
Miljø
| Driftstemperatur | −20 °C til +70 °C |
| Driftsfuktighet | 30–80 % RF |
Lett kjøretøy
Bilforhandler
Bilforhandler
Privatbiler