V7 Pro ikkita kamera li 4G ultra-yuqori aniqlikdagi aqlli avtomobil kamerasi integratsiyalangan dizaynga ega bo'lib, old tomonni yorituvchi 1080P kameraga ega va tasvirlarni aniq qayd etish uchun mos ravishda burilishi mumkin. Shuningdek, ichki qismni yorituvchi 1080P ikkinchi kamera hamda kecha ko'rish funksiyasiga ega bo'lib, avtomobildan yuqori sifatli tasvirlarni qayd etadi va haydash xavfsizligini ta'minlaydi.
Shuningdek, u yuqori sezgirlikdagi joylashuv va tarmoq modulini o'z ichiga oladi, bu esa 4G tarmog'i orqali video va haydash joylashuv ma'lumotlarini real vaqtda yuklab berish imkonini beradi hamda haydash xulq-atvorini tahlil qilish va ogohlantirish ma'lumotlarini yuklab berish imkonini beradi. Bu avtomobillar flotini uzoqdan video nazorati va aqlli tayinlash boshqaruvi uchun mos keladi.
Flot avtomobillari va yuklarning harakatda bo'lganda aniq real vaqtdagi joylashuv ma'lumotlarini taqdim etadi.
Avtomobillar darhol joylashuv platformasi orqali real vaqtda nazorat qilinishi mumkin.
Qurilmaning o'rnatilgan loudspeakeri orqali haydovchi bilan uzoqdan suhbatlashish.
To'qnashuv yoki xavfli haydash xulqati sodir bo'lganda, to'qnashuv sensori yetkazib berilgan shaxslarga ogohlantirish beradi va tasvir ma'lumotlarini tezda bulutli platformaga uzatadi.
Dasturiy ta'minotni uzoqdan tez va oson yangilash.
Bu haydovchiga favqulodda vaziyatlarda yordam so'rash imkonini beradi.
GNSS
| Qayd etish reji | GPS, BD, GLONASS |
| Joylashuv diapazoni | L1, B1 |
| Локация точность | <2,5 m CEP |
| Kuzatish sezgirlik darajasi | -162 dBm |
| Qabul qilish sezgirlik darajasi | -148 dBm |
| Joylashuv aniqlash vaqti |
Oʻrtacha sovuq ishga tushirish <32 s |
Aloqa
| Kommunikatsiya standarti | LTE Cat1 |
| Aloqa chastotasi |
Yevropa versiyasi: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LA-versiyasi: LTE-FDD B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 Xitoy versiyasi: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 |
| WIFI chastotasi | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
Kamera
| Kamera qatorligi |
Asosiy kamera: 1920×1080P Ikkinchi kamera: 1920×1080P |
| Video kodlash | H.264/H.265 |
| Rasm kodlashi | JPEG, 1080P |
| audiovizual kodlash | G711A, G711U, G726 |
| Ramka tezligi | 15 kadrlar |
Tizim
| OS | Linux |
| CPU | To'rt yadrali 1,2 GHz |
| RAM | 256 MB DDR3 |
Ishlash
| Ishlanish kuchlanmasi | 9 V~32 V doimiy tok |
| SIM-karta | Micro-SIM |
| Xotira kartasi | 512GB |
| LED ko'rsatkichi | Quvvat (qizil), Ishlayapti (yashil) |
FIZIKA
| O'lchovlar | 148,5×80×38 mm |
| Vazn |
192g |
Atrof-muhit
| Ishlash temperaturasida | -20℃ dan +70℃ gacha |
| Ishlash namoyoni | 30%–80% RH |
Yengil avtomobil
Avtosalon
Avtosalon
Shaxsiy avtomobillar