V7 Pro çift kamerali 4G ultra yüksek çözünürlüklü akıllı araç kamerası, ön yüzüne dönük 1080P çözünürlüğünde esnek döndürülebilir bir kameraya sahip entegre bir tasarımı sunar; bu da ön taraftaki görüntüleri net bir şekilde kaydetmeyi sağlar. Aynı zamanda iç mekândaki yüksek çözünürlüklü görüntüleri gece görüş yeteneğiyle kaydedebilen yerleşik bir 1080P ikincil kamera ile sürüş güvenliğini destekler.
Ayrıca yüksek hassasiyetli konum belirleme ve ağ modülüne sahiptir; bu sayede video ve sürüş konumu verileri 4G ağı üzerinden gerçek zamanlı olarak yüklenir ve sürüş davranışı analizi ile alarm bilgilerinin iletimi sağlanır. Araç filolarının uzaktan video izlemesi ve akıllı dağıtım yönetimi için uygundur.
Filo araçlarının ve taşınan yüklerin hareket halindeyken doğru gerçek zamanlı konum verilerini sağlar.
Araçlar anlık konumlandırma platformu üzerinden gerçek zamanlı olarak izlenebilir.
Cihazın entegre hoparlörü aracılığıyla sürücüyle uzaktan konuşun.
Bir çarpışma veya tehlikeli sürüş davranışı durumunda çarpışma sensörü yetkili personeli uyarır ve görüntü verilerini bulut platformuna hızlıca ileter.
Firmware güncellemelerini uzaktan hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirme.
Bu özellik, sürücünün acil durumlarda yardım çağırmasını sağlar.
GNSS
| Konumlandırma Modu | GPS, BD, GLONASS |
| Konumlandırma Bandı | L1, B1 |
| Konumlandırma doğruluğu | <2,5 m CEP |
| Takip Hassasiyeti | -162 dBm |
| Duyarlılık Yakalama | - 148 dBm. |
| Konumlandırma Süresi |
Ortalama soğuk başlangıç <32 s |
İletişim
| İletişim Standardı | LTE CAT1 |
| İletişim Frekansı |
AB Versiyonu: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LA-Sürüm: LTE-FDD B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 Çin Versiyonu: LTE-FDD B1/B3/B5/B8 LTE-TDD B34/B38/B39/B40/B41 |
| WIFI Frekansı | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
KAMERA
| Kamera çözünürlüğü |
Ana Kamera: 1920*1080P Yedek Kamera: 1920*1080P |
| Video kodlama | H.264/H.265 |
| Görüntü kodlaması | JPEG, 1080P |
| ses-görüntü kodlaması | G711A, G711U, G726 |
| Kare Hızı | 15 çerçeve |
Sistem
| İşletim Sistemi | Linux |
| CPU | Dört Çekirdekli 1,2 GHz |
| RAM | 256 MB DDR3 |
Çalışma
| Çalışma voltajı | 9 V~32 V DC |
| SIM Kartı | Micro-SIM |
| Bellek kartı | 512 GB |
| LED Gösterge | Güç (Kırmızı), Çalışma (Yeşil) |
Fiziksel
| Boyutlar | 148,5 × 80 × 38 mm |
| Ağırlık |
192 gram |
Çevre
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Çalışma nem oranı | %30 ~ %80 RH |
Hafif Araç
Otomobil bayiliği
Otomobil bayiliği
Özel Araçlar