Inteligentny rejestrator jazdy V7 Pro z dwiema kamerami i obsługą sieci 4G w ultra-wysokiej rozdzielczości charakteryzuje się zintegrowaną konstrukcją z przodem skierowaną kamerą o rozdzielczości 1080P, która umożliwia elastyczny obrót w celu zapewnienia wyraźnej rejestracji obrazów z przodu pojazdu. Jednocześnie wbudowana kamera pomocnicza o rozdzielczości 1080P z funkcją widzenia nocnego rejestruje obrazy w wysokiej rozdzielczości z wnętrza pojazdu, zapewniając bezpieczeństwo jazdy.
Urządzenie wyposażone jest również w moduł pozycjonowania i sieciowy o wysokiej czułości, umożliwiający przesyłanie w czasie rzeczywistym nagranych materiałów wideo oraz danych lokalizacyjnych dotyczących jazdy za pośrednictwem sieci 4G oraz analizę zachowań kierowcy i przesyłanie informacji alarmowych. Jest odpowiednie do zdalnego monitoringu wideo oraz inteligentnego zarządzania dyżurami floty pojazdów.
Zapewnia dokładne dane lokalizacyjne w czasie rzeczywistym dotyczące pojazdów floty oraz przewożonego towaru podczas jazdy.
Pojazdy można monitorować w czasie rzeczywistym za pośrednictwem natychmiastowego platformy pozycjonowania.
Rozmawiaj zdalnie z kierowcą za pośrednictwem wbudowanego głośnika urządzenia.
W przypadku kolizji lub niebezpiecznego zachowania kierowcy czujnik kolizji powiadomi upoważniony personel i szybko przekaże dane obrazowe na platformę chmurową.
Szybka i łatwa zdalna aktualizacja oprogramowania układowego.
Umożliwia kierowcy wezwanie pomocy w sytuacjach nagłych.
Gns
| Tryb pozycjonowania | GPS, BD, GLONASS |
| Pasmo pozycjonowania | L1, B1 |
| Precyzja pozycjonowania | < 2,5 m CEP |
| Wrażliwość śledzenia | -162 dBm |
| Wrażliwość przechwytywania | -148 dBm |
| Czas pozycjonowania |
Średnio: zimny start < 32 s |
Komunikacja
| Standard komunikacyjny | LTE CAT1 |
| Częstotliwość komunikacji |
Wersja UE: LTE-FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 Wersja LA: LTE-FDD pasmo B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 Wersja chińska: LTE-FDD pasmo B1/B3/B5/B8 LTE-TDD pasmo B34/B38/B39/B40/B41 |
| Częstotliwość WIFI | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
APARAT
| Rozdzielczość aparatu |
Główna kamera: 1920 × 1080 pikseli Aparat dodatkowy: 1920 × 1080 pikseli (1080p) |
| Kodujące wideo | H.264/H.265 |
| Kodowanie obrazu | JPEG, 1080p |
| kodowanie audio-wizualne | G711A, G711U, G726 |
| Częstotliwość klatek | 15 klatek |
System
| System operacyjny | Linux |
| CPU | Czterordzeniowy, 1,2 GHz |
| RAM | 256 MB DDR3 |
Praca
| Napięcie robocze | prąd stały 9 V–32 V |
| Karta SIM | Micro-SIM |
| Karta pamięci | 512 GB |
| Wskaźnik LED | Zasilanie (czerwony), Praca (zielony) |
FIZYCZNE
| Wymiary | 148,5 × 80 × 38 mm |
| Waga |
192 g |
Środowisko
| Temperatura pracy | −20 °C do +70 °C |
| Wilgotność pracy | 30–80% RH |
Pojazd lekki
Dealership samochodowy
Dealership samochodowy
Samochody osobowe