V6 je LTE nadzorna kamera za avtomobile, zasnovana posebej za uporabo v komercialnih vozilih, ki omogoča hkratno snemanje štirih ločenih kanalov ter zagotavlja dragocene algoritme naprednega sistema za pomoč vozniku (ADAS) in sistema za spremljanje stanja voznika (DMS), ki dejavno pomagajo voznikom povečati zavedanje in varnost na cesti. Idealna za flote vozil za prevoz potnikov, logistične storitve, javni prevoz in več.
Vgrajeni algoritem ADAS omogoča napravi, da opozori voznike in s tem prepreči varnostno kritične incidente.
· Nenadna pospeševanja
· Nenadna zaviranja
· Ostro zavijanje
· Trk
Mogoče preprečuje nesreče z vozili
Podpira do 4 oddaljenih kamer za nadzor zunanjosti, kabine, strani, zadnjega dela ali voznika vozila ne glede na vse okoliščine.
Kamera za spremljanje voznika uporablja umetno inteligenco za zaznavanje stanja voznika.
GPS modul zagotavlja natančne podatke o trenutni lokaciji vozil flote na poti ter tovora.
V primeru trka ali nevarnega vožnje se bo video posnetek naložil v oblak za dokazno podporo in kasnejšo pregledavo.
GNSS
| Način določanja | GPS, BDS |
| Položajna pasovna naprava | L1, B1 |
| Natančnost pozicioniranja | <2,5 m CEP |
| Občutljivost sledenja | -165 dBm |
| Občutljivost zajema | -148 dBm |
| Čas določitve položaja |
Povprečen čas hitrega zagona < 5 s Povprečni hladni zagon <32 s |
Komunikacija
| Standard komunikacije | LTE Cat 4 / 3G WCDMA |
| Pogostost komunikacije |
CN-različica: LTE FDD: B1/B3/B5/B8 LTE TDD: B34/B38/B39/B40/B41 WCDMA: B1/B5/B8 GSM: 900/1800 MHz LA-različica: LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 LTE TDD: B40 WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8 GSM: 850/900/1800/1900 MHz EU-različica: LTE FDD: B1/B3/B5/B7/B8/ B20/B28 LTE TDD: B38/B40/B41 WCDMA: B1/B5/B8 GSM: 900/1800 MHz |
| Frekvenca WIFI | 2,4 GHz (802.11/b/g/n) |
KAMERA
| Ločljivost kamere |
Glavni fotoaparat: 1920 × 1080 pik Kamera za voznika: 1280 × 720 pik Kamera v kabini: 1280 × 720 pik Notranja kupola kamera: 1280 × 720 pik |
| Kodeiranje slike | H.264/H.265 |
| Kodiranje slik | JPEG, 1080p / JPEG, 720p |
| kodiranje avdiovizualnih vsebin | G711A |
| Stopnja posnetkov | 1–30 sličic na sekundo, privzeto 25 sličic na sekundo |
Sistem
| OS | Linux |
| CPU | Štirijedrski 1,5 GHz |
| RAM | 1 GB DDR4 + 8 GB eMMC |
Delovanje
| Delovna napetost | 12–36 V DC |
| SIM Karta | Micro-SIM |
| Pomnilna kartica | Do 2 × 128 GB (TF) |
| Zapis slepega območja | 10000+ |
| LED indikacija | Omrežje (modro), video (rumeno) |
FIZIČNIM
| Dimenzije | 110 × 70 × 28 mm |
| Teža |
210 g (glavna kamera ADAS) 51 g (kamera v vozilu) 141 g (kamera DMS) 65 g (kamera v kabini) |
Okolje
| Delovna temperatura | -20℃-+105℃ |


