V5 je cenovno ugodna vgrajena kamera za avtomobil, opremljena z modulom 4G Cat.1 za komunikacijo in lahko določa položaj s pomočjo GPS in BDS. Z vgrajeno visoko ločljivostno kamero V5 zajema in pošilja jasne, pomembne posnetke ter pošilja opozorila upravnikom v centrali, tako da so vozila in sredstva zaščitena pred nadaljnimi škodami.
Brezročna komunikacija z vašim zaposlenim namesto uporabe telefona!
Alarm se takoj pošlje, ko vozilo izkazuje nenormalne vibracije.
Neprekinjen, pravzapravni status ACC/zapalitve vozila.
Eno-tipkovni oddaljen zajem; dostop do fotografij okolja vozila in lokacijskih podatkov omogoča lažje iskanje vozila.
Pravzapravni nadzor stanja vozila kadarkoli in kjerkoli; pri poškodbah vozila je mogoče samodejno narediti posnetek zaslona.
GPS modul zagotavlja natančne podatke o trenutni lokaciji vozil flote na poti ter tovora.
GNSS
| Način določanja | GPS, BDS |
| Položajna pasovna naprava | L1, B1 |
| Natančnost pozicioniranja | <2,5 m CEP |
| Občutljivost sledenja | –160 dBm |
| Občutljivost zajema | -140 dBm |
| Čas določitve položaja |
Povprečen vroč zagon ≤10 s Povprečen hladen zagon ≤60 s |
Komunikacija
| Standard komunikacije | LTE CAT1 |
| Pogostost komunikacije |
CN-različica: LTE-FDD: B1 / B3 / B5 / B8 LTE-TDD: B38 / B39 / B40 / B41 GL različica: LTE-FDD: B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B20 / B28 LTE-TDD: B38 / B40 / B41 |
KAMERA
| Ločljivost kamere | 1920 × 1080P |
| Kodeiranje slike | H.264/H.265 |
| Kodiranje slik | JPEG, 1080P |
| kodiranje avdiovizualnih vsebin | G711A |
| Stopnja posnetkov | 1–30 sličic na sekundo, privzeto 25 sličic na sekundo |
Sistem
| OS | Linux |
| CPU | Enojedrski procesor, 800 MHz |
Delovanje
| Delovna napetost | 12–36 V DC |
| SIM Karta | Micro-SIM |
| Pomnilna kartica | Do 1 × 256 G (TF) |
| Zapis slepega območja | 300 |
| LED indikacija | GSM (zeleno), video (rdeče) |
FIZIČNIM
| Dimenzije | 103 × 52 × 38 mm |
| Teža | 91 g |
Okolje
| Delovna temperatura | −30 °C do +60 °C |


