V5 — це економічна автoreєстратор з модулем зв'язку 4G Cat.1, який може визначати положення за допомогою як GPS, так і BDS. Вбудована HD-камера дозволяє пристрою V5 записувати та завантажувати чіткі важливі відео й надсилати сповіщення керівникам у центральному офісі, щоб запобігти подальшій пошкодженню транспортних засобів та активів.
Безрукавний зв’язок із вашим співробітником замість використання телефону!
Сповіщення буде надіслано негайно, якщо транспортний засіб піддається аномальній вібрації.
Постійний, реальний стан ACC/запалювання транспортного засобу.
Одноклавішне віддалене фото, доступ до фотографій оточення транспортного засобу та інформації про його розташування — пошук автомобіля стає простішим.
Реальне спостереження за станом транспортного засобу в будь-який час і в будь-якому місці; у разі пошкодження транспортного засобу система автоматично робить знімок екрана.
GPS-модуль забезпечує точні дані про поточне розташування транспортних засобів автопарку та вантажів у дорозі.
GNSS
| Режим позиціонування | GPS, BDS |
| Діапазон визначення місцезнаходження | L1, B1 |
| Точність позиціонування | < 2,5 м (CEP) |
| Чутливість до відстеження | –160 дБм |
| Чутливість до захоплення | -140 дБм |
| Час визначення положення |
Середній час гарячого запуску ≤10 с Середній холодний старт ≤60 с |
Зв'язок
| Стандарт зв'язку | LTE CAT1 |
| Частота зв'язку |
Версія CN: LTE-FDD: смуга B1 / B3 / B5 / B8 LTE-TDD: смуга B38 / B39 / B40 / B41 Версія GL: LTE-FDD: смуга B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B20 / B28 LTE-TDD: смуга B38 / B40 / B41 |
Камера
| Роздільна здатність камери | 1920*1080P |
| Відеокодування | H.264/H.265 |
| Кодування зображень | JPEG, 1080P |
| аудіовізуальне кодування | G711A |
| Частота кадрів | 1–30 кадрів, за замовчуванням — 25 кадрів |
Система
| ОС | Linux |
| ЦП | Одноядерний процесор, 800 МГц |
Робочий
| Робоча напруга | 12-36V DC |
| СИМ-карта | Micro-SIM |
| Картка пам'яті | До 1 × 256 ГБ (TF) |
| Запис у сліпих зонах | 300 |
| Світлодіодна індикація | GSM (зелений), відео (червоний) |
ФІЗІЧЕСКІ
| Розміри | 103x52x38 мм |
| Вага | 91 г |
Навколишнє середовище
| Робоча температура | -30 °C – +60 °C |


