V5, iletişim için 4G Cat.1 modülüne sahip maliyet etkin bir sürüş kaydı cihazıdır ve konumunu hem GPS hem de BDS ile belirleyebilir. Dahili yüksek çözünürlüklü kamera ile V5, net ve önemli videoları kaydedebilir ve karşılaştığı durumlarda arka ofis yöneticilerine bildirim göndererek uyarılar gönderebilir; böylece araçlar ve varlıklar daha fazla hasardan korunur.
Çalışanınızla telefondan ziyade eliniz serbest şekilde iletişim kurun!
Araçta anormal titreşim oluştuğunda hemen bir alarm gönderilir.
Araçtan sürekli, gerçek zamanlı ACC/ignition (kontak) durumu.
Tek tuşla uzaktan görüntü yakalama, aracı çevreleyen ortamın fotoğraflarına ve konum bilgilerine erişim sağlayın; aracı daha kolay bulun.
Araç durumunu her zaman ve her yerden gerçek zamanlı olarak izleyin; araç hasarı durumunda otomatik ekran görüntüsü alın.
GPS modülü, seyir halindeki filo araçlarının ve kargoların gerçek zamanlı konum verilerini sağlar.
GNSS
| Konumlandırma Modu | GPS, BDS |
| Konumlandırma Bandı | L1, B1 |
| Konumlandırma doğruluğu | <2,5 m CEP |
| Takip Hassasiyeti | -160dBm |
| Duyarlılık Yakalama | -140 dBm |
| Konumlandırma Süresi |
Ortalama sıcak başlangıç ≤10 s Ort. soğuk başlangıç ≤60 s |
İletişim
| İletişim Standardı | LTE CAT1 |
| İletişim Frekansı |
Çin Versiyonu: LTE-FDD: B1 / B3 / B5 / B8 LTE-TDD: B38 / B39 / B40 / B41 GL-Sürüm: LTE-FDD: B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B20 / B28 LTE-TDD: B38 / B40 / B41 |
KAMERA
| Kamera çözünürlüğü | 1920*1080p |
| Video kodlama | H.264/H.265 |
| Görüntü kodlaması | JPEG, 1080P |
| ses-görüntü kodlaması | G711A |
| Kare Hızı | 1–30 kare, varsayılan 25 kare |
Sistem
| İşletim Sistemi | Linux |
| CPU | Tek çekirdekli 800 MHz |
Çalışma
| Çalışma voltajı | 12-36V DC |
| SIM Kartı | Micro-SIM |
| Bellek kartı | En fazla 1×256 GB (TF) |
| Kör bölge kaydı | 300 |
| LED Gösterge | GSM (Yeşil), Video (Kırmızı) |
Fiziksel
| Boyutlar | 103×52×38 mm |
| Ağırlık | 91g |
Çevre
| Çalışma sıcaklığı | −30 °C – +60 °C |


