V5 — bu aloqa uchun 4G Cat.1 moduliga ega, arzon dash kamerasi bo'lib, pozitsiyani GPS va BDS orqali aniqlay oladi. O'rnatilgan yuqori aniqlikdagi kamera bilan V5 aniq va muhim videolarni yozib olishi, ularga yuklab qo'yishini va orqa ofis boshqaruvchilarini xabar qilish uchun ogohlantirishlarni yuborishini ta'minlaydi; shuning tufayli avtomobillar va aktivlar qo'shimcha zarardan himoyalangan bo'ladi.
Xodimlaringiz bilan telefon ishlatmasdan qo'lsiz aloqa qiling!
Avtomobil nooddiy tebranishda bo'lganda ogohlantirish darhol yuboriladi.
Avtomobildan doimiy, haqiqiy vaqt rejimida ACC/yong'in holati.
Bitta tugma bilan uzoqdan fotosurat olish, avtomobil atrofidagi fotosuratlar, joylashuv ma'lumotlariga kirish, avtomobilni qidirishni osonlashtirish.
Avtomobil holatini istalgan vaqtda va istalgan joyda real vaqtda kuzatish, avtomobil zarar ko'rsatganda avtomatik ravishda ekran suratini olish mumkin.
GPS moduli yo'lda harakatlanayotgan avtopark avtomobillari hamda yuklarning aniq, haqiqiy vaqtli joylashuv ma'lumotlarini taqdim etadi.
GNSS
| Qayd etish reji | GPS, BDS |
| Joylashuv diapazoni | L1, B1 |
| Локация точность | <2,5 m CEP |
| Kuzatish sezgirlik darajasi | -160 dBm |
| Qabul qilish sezgirlik darajasi | -140 dBm |
| Joylashuv aniqlash vaqti |
O'rtacha isitilgan holatda ishga tushirish ≤10 s O'rtacha sovuq boshlanish ≤60 s |
Aloqa
| Kommunikatsiya standarti | LTE Cat1 |
| Aloqa chastotasi |
Xitoy versiyasi: LTE-FDD: B1 / B3 / B5 / B8 LTE-TDD: B38 / B39 / B40 / B41 GL-versiyasi: LTE-FDD: B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B20 / B28 LTE-TDD: B38 / B40 / B41 |
Kamera
| Kamera qatorligi | 1920*1080P |
| Video kodlash | H.264/H.265 |
| Rasm kodlashi | JPEG, 1080P |
| audiovizual kodlash | G711A |
| Ramka tezligi | 1–30 kadrlar, standart — 25 kadrlar |
Tizim
| OS | Linux |
| CPU | Yagona yadroli, 800 MHz |
Ishlash
| Ishlanish kuchlanmasi | 12–36 V doimiy tok |
| SIM-karta | Micro-SIM |
| Xotira kartasi | Maksimal 1×256 GB (TF) |
| Ko'rinmas hududda yozib olish | 300 |
| LED ko'rsatkichi | GSM (yashil), Video (qizil) |
FIZIKA
| O'lchovlar | 103x52x38 mm |
| Vazn | 91 g |
Atrof-muhit
| Ishlash temperaturasida | -30°C dan +60°C gacha |


