V5 Pro је трошковно ефикасан регистар вожње опремљен 4G комуникационим модулом категорије 1 и позиционирањем кроз ГПС и БДС технологију. V5 Pro снимач има уграђену 2К камеру високе дефиниције, подржава снимање видео снимака у реалном времену, преузимање на платформу за управљање подацима и има функцију обавештења о аларми у реалном времену управљачком особљу, чиме се возила и средства штите од даљег оштећења
ГНСС/ЛБС позиционирање у реалном времену, прецизно позиционирање положаја возила.
Вожњаци могу бити праћени у реалном времену путем платформе за непосредно позиционирање.
Брзо и лако надоградња фирмвера удаљено.
4G Категорија 1, стабилна, ефикасна и погодна комуникација.
*Страшно убрзање
*Срботно кочење
* Оштри увици
*Стајање
Могуће спречавање несрећа са возилима
Реално време откривање догађаја као што су сукоб, слаба батерија, абнормална вибрација итд., и проактивно снимање слика и њихово преузимање на платформу.
ГНСС
| Режим позиционирања | БДС,ГПС,ГЛОНАСС,ЛБС |
| Позициони бенд | Л1, Б1 |
| Прецизност позиционирања | < 2,5м ЦЕП |
| Осетљивост за праћење | -162 дБм |
| Ухватити осетљивост | -147 дБм |
| Време позиционирања |
Просечно.грло пуштање <1с Просечно хладно покретање <30с |
Комуникација
| Стандард комуникације | LTE Категорија 1 |
| Честитљивост комуникације |
ЦН-верзија: LTE-FDD: Б1/ Б2/ Б3/ Б4/ Б5/ Б7/ Б8/ Б20/ Б28 LTE-TDD: Б38/ Б40/ Б41 ГЛ-верзија: LTE-FDD: Б1 / Б3 / Б5 / Б8 LTE-TDD: Б38 / Б39 / Б40 / Б41 |
Камера
| Резолуција камере | 2560*1440П |
| Видео кодирање | Х.264/Х.265 |
| Кодирање слике | JPEG, 2K |
| аудиовизуелна кодирање | Г711А/ААЦ |
| Стопа кадра | 1 ~ 25 кадрова, по подразумевању 25 кадрова |
Система
| ОС | Линукс |
| ЦПУ | Једноједро, 1,0 GHz |
| РАМ | 64МБ |
Радање
| Радни напон | 10-36В ЦЦ |
| СИМ картица | Нано-СИМ |
| Меморија картица | 512GB |
| Регистар слепе области | 604800 |
| LED индикација | Сила (црвена), Лте (плава), ГПС (жута) |
Физички
| Димензије | 107×82.5×39 мм |
| Тежина | 175г |
Животна средина
| Оперативна температура | -20°C до +70°C |
| Увлажност рада | 5%95%РХ |


