V5 Pro — це економічний реєстратор для ведення запису їзди, оснащений модулем зв’язку 4G Cat.1 та функцією позиціонування за технологіями GPS і BDS. Реєстратор V5 Pro має вбудовану камеру з високою чіткістю 2K, підтримує запис відео в режимі реального часу, завантаження даних на платформу для управління ними, а також функцію сповіщення персоналу з управління в режимі реального часу про надходження тривожних повідомлень, що забезпечує захист транспортних засобів та активів від подальшої шкоди.
Реальне позиціонування GNSS/LBS, точне визначення розташування транспортного засобу.
Моніторинг транспортних засобів у режимі реального часу можливий через платформу миттєвого позиціонування.
Швидке й зручне віддалене оновлення прошивки.
4G Cat.1 — стабільний, ефективний і зручний зв’язок.
*Різке прискорення
*Різке гальмування
*Різке проходження поворотів
*Зіткнення
Можливо, запобігає ДТП
Реальний час виявлення подій, таких як зіткнення, низький рівень заряду батареї, аномальні вібрації тощо, і автоматичне фотографування та завантаження знімків на платформу.
GNSS
| Режим позиціонування | BDS, GPS, GLONASS, LBS |
| Діапазон визначення місцезнаходження | L1, B1 |
| Точність позиціонування | < 2,5 м (CEP) |
| Чутливість до відстеження | -162 дБм |
| Чутливість до захоплення | -147 дБм |
| Час визначення положення |
Середній час гарячого запуску <1 с Середній час холодного запуску <30 с |
Зв'язок
| Стандарт зв'язку | LTE CAT1 |
| Частота зв'язку |
Версія CN: LTE-FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-TDD: B38/B40/B41 Версія GL: LTE-FDD: смуга 1 / смуга 3 / смуга 5 / смуга 8 LTE-TDD: смуга 38 / смуга 39 / смуга 40 / смуга 41 |
Камера
| Роздільна здатність камери | 2560*1440P |
| Відеокодування | H.264/H.265 |
| Кодування зображень | JPEG, 2K |
| аудіовізуальне кодування | G711A/AAC |
| Частота кадрів | 1–25 кадрів, за замовчуванням — 25 кадрів |
Система
| ОС | Linux |
| ЦП | Одне ядро, 1,0 ГГц |
| ОЗУ | 64MB |
Робочий
| Робоча напруга | 10–36 В постійного струму |
| СИМ-карта | Nano SIM |
| Картка пам'яті | 512 ГБ |
| Запис у сліпих зонах | 604800 |
| Світлодіодна індикація | Живлення (червоний), LTE (синій), GPS (жовтий) |
ФІЗІЧЕСКІ
| Розміри | 107 × 82,5 × 39 мм |
| Вага | 175г |
Навколишнє середовище
| Робоча температура | −20 °C ~ +70 °C |
| Робоча вологість | 5–95 % відносної вологості |


