V5 Pro — GPS va BDS texnologiyasi orqali joylashuvni aniqlaydigan, 4G Cat.1 aloqa moduli bilan jihozlangan arzon avtomobil videoyozuvchi. V5 Pro yozuvchisi ichki o'rnatilgan 2K yuqori aniqlikdagi kameraga ega, haqiqiy vaqt rejimida video yozib olishni qo'llab-quvvatlaydi, ma'lumotlarni boshqarish uchun platformaga yuklaydi va boshqaruv xodimlariga haqiqiy vaqt rejimida ogohlantirish xabarlari yuborish funksiyasiga ega, shu tufayli avtomobillar va aktivlar qo'shimcha zarardan himoyalangan.
GNSS/LBS haqiqiy vaqt pozitsionirlash, avtomobilning joylashuvini aniq aniqlash.
Avtomobillar darhol joylashuv platformasi orqali real vaqtda nazorat qilinishi mumkin.
Dasturiy ta'minotni uzoqdan tez va oson yangilash.
4G Cat.1, barqaror, samarali va qulay aloqa.
*Qattiq tezlanish
*Qattiq to'xtatish
*Qattiq burilish
*To'qnashuv
Ehtimol, avtomobil halokatlari oldini oladi
To'qnashuv, past batareya darajasi, nozik titrosh kabi voqealarni real vaqtda aniqlash va ularni avtomatik ravishda suratga olib, platformaga yuklash.
GNSS
| Qayd etish reji | BDS, GPS, GLONASS, LBS |
| Joylashuv diapazoni | L1, B1 |
| Локация точность | <2,5 m CEP |
| Kuzatish sezgirlik darajasi | -162 dBm |
| Qabul qilish sezgirlik darajasi | -147 dBm |
| Joylashuv aniqlash vaqti |
O'rtacha issiq boshlanish <1 s O'rtacha sovuq ishga tushirish <30 s |
Aloqa
| Kommunikatsiya standarti | LTE Cat1 |
| Aloqa chastotasi |
Xitoy versiyasi: LTE-FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-TDD: B38/B40/B41 GL-versiyasi: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B38/B39/B40/B41 |
Kamera
| Kamera qatorligi | 2560*1440P |
| Video kodlash | H.264/H.265 |
| Rasm kodlashi | JPEG, 2K |
| audiovizual kodlash | G711A/AAC |
| Ramka tezligi | 1–25 kadrlar, standart qiymat — 25 kadrlar |
Tizim
| OS | Linux |
| CPU | Yagona yadro, 1,0 GHz |
| RAM | 64MB |
Ishlash
| Ishlanish kuchlanmasi | 10–36 V doimiy tok |
| SIM-karta | Nano SIM |
| Xotira kartasi | 512GB |
| Ko'rinmas hududda yozib olish | 604800 |
| LED ko'rsatkichi | Quvvat (qizil), LTE (ko'k), GPS (sariq) |
FIZIKA
| O'lchovlar | 107 × 82,5 × 39 mm |
| Vazn | 175g |
Atrof-muhit
| Ishlash temperaturasida | -20℃ dan +70℃ gacha |
| Ishlash namoyoni | 5%–95% RH |


