V5 Pro je cenovno ugodna naprava za snemanje vožnje, opremljena z 4G Cat.1 komunikacijskim modulom in določanjem položaja s pomočjo tehnologije GPS in BDS. Snemalnik V5 Pro ima vgrajeno 2K visoko ločljivostno kamero, podpira realno časovno snemanje videa, prenosi podatke na platformo za upravljanje podatkov ter omogoča realno časovno obveščanje osebja za upravljanje, s čimer zaščiti vozila in sredstva pred nadaljnjo škodo.
Realnočasno določanje položaja z GNSS/LBS, natančno določanje položaja vozila.
Vozila se lahko v realnem času spremljajo prek takojšnjega platforme za določanje lokacije.
Hitra in enostavna oddaljena nadgradnja programske opreme.
4G Cat. 1, stabilna, učinkovita in priročna komunikacija.
*Nagla pospeševanja
*Nagla zaviranja
*Nagla ovijanja
*Trk
Mogoče preprečuje nesreče z vozili
Zaznavanje dogodkov v realnem času, kot so trk, nizka raven naboja baterije, nenormalno tresenje itd., ter samodejno posnetje slik in njihovo nalaganje na platformo.
GNSS
| Način določanja | BDS, GPS, GLONASS, LBS |
| Položajna pasovna naprava | L1, B1 |
| Natančnost pozicioniranja | <2,5 m CEP |
| Občutljivost sledenja | -162 dBm |
| Občutljivost zajema | -147 dBm |
| Čas določitve položaja |
Povprečen vroč zagon < 1 s Povprečen hladen zagon < 30 s |
Komunikacija
| Standard komunikacije | LTE CAT1 |
| Pogostost komunikacije |
CN-različica: LTE-FDD: B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B20 / B28 LTE-TDD: B38 / B40 / B41 GL različica: LTE-FDD: B1 / B3 / B5 / B8 LTE-TDD: B38 / B39 / B40 / B41 |
KAMERA
| Ločljivost kamere | 2560*1440P |
| Kodeiranje slike | H.264/H.265 |
| Kodiranje slik | JPEG, 2K |
| kodiranje avdiovizualnih vsebin | G711A/AAC |
| Stopnja posnetkov | 1–25 sličic na sekundo, privzeto 25 sličic na sekundo |
Sistem
| OS | Linux |
| CPU | Enojno jedro, 1,0 GHz |
| RAM | 64 MB |
Delovanje
| Delovna napetost | 10–36 V DC |
| SIM Karta | Nano SIM |
| Pomnilna kartica | 512 GB |
| Zapis slepega območja | 604800 |
| LED indikacija | Napajanje (rdeče), LTE (modro), GPS (rumeno) |
FIZIČNIM
| Dimenzije | 107 × 82,5 × 39 mm |
| Teža | 175g |
Okolje
| Delovna temperatura | –20 °C do +70 °C |
| Delovna vlažnost | 5 % do 95 % RH |


