V5 Pro, 4G Cat.1 iletişim modülüne ve GPS ile BDS teknolojisiyle konum belirleme özelliğine sahip maliyet etkin bir sürüş kaydedicisidir. V5 Pro kaydedici, entegre 2K yüksek çözünürlüklü kameraya sahiptir, gerçek zamanlı video kaydı destekler, veri yönetimine yönelik platforma yükler ve yönetim personeline gerçek zamanlı alarm bildirimi fonksiyonuna sahiptir; bu sayede araçlar ve varlıklar daha fazla hasardan korunur.
GNSS/LBS gerçek zamanlı konumlandırma, araç konumunun hassas belirlenmesi.
Araçlar anlık konumlandırma platformu üzerinden gerçek zamanlı olarak izlenebilir.
Firmware güncellemelerini uzaktan hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirme.
4G Cat.1, kararlı, verimli ve kolay iletişim.
*Sert hızlanma
*Sert frenleme
*Sert viraj alma
*Çarpışma
Muhtemelen araç kazalarını önler
Çarpışma, düşük pil seviyesi, anormal titreşim vb. olayların gerçek zamanlı olarak tespiti ve bunlara karşı proaktif olarak fotoğraf çekilmesi ile platforma yüklenmesi.
GNSS
| Konumlandırma Modu | BDS, GPS, GLONASS, LBS |
| Konumlandırma Bandı | L1, B1 |
| Konumlandırma doğruluğu | <2,5 m CEP |
| Takip Hassasiyeti | -162 dBm |
| Duyarlılık Yakalama | -147 dBm |
| Konumlandırma Süresi |
Ortalama sıcak başlangıç <1 s Ort. soğuk başlatma <30 s |
İletişim
| İletişim Standardı | LTE CAT1 |
| İletişim Frekansı |
Çin Versiyonu: LTE-FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-TDD: B38/B40/B41 GL-Sürüm: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B38/B39/B40/B41 |
KAMERA
| Kamera çözünürlüğü | 2560*1440P |
| Video kodlama | H.264/H.265 |
| Görüntü kodlaması | JPEG, 2K |
| ses-görüntü kodlaması | G711A/AAC |
| Kare Hızı | 1–25 kare, varsayılan 25 kare |
Sistem
| İşletim Sistemi | Linux |
| CPU | Tek çekirdekli, 1,0 GHz |
| RAM | 64MB |
Çalışma
| Çalışma voltajı | 10–36 V DC |
| SIM Kartı | Nano SIM |
| Bellek kartı | 512 GB |
| Kör bölge kaydı | 604800 |
| LED Gösterge | Güç (Kırmızı), LTE (Mavi), GPS (Sarı) |
Fiziksel
| Boyutlar | 107 × 82,5 × 39 mm |
| Ağırlık | 175 g |
Çevre
| Çalışma sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Çalışma nem oranı | %5–%95 RH |


