V5 Pro er en kostnadseffektiv kjøreforsterker utstyrt med en 4G Cat.1-kommunikasjonsmodul og posisjonering via GPS- og BDS-teknologi. V5 Pro-kjøreforsterkeren har en innebygd 2K-høyoppløselig kamera, støtter sanntidsvideorekording, opplasting til plattformen for dataadministrasjon og har funksjon for sanntidsalarmering til ledende personell, noe som beskytter kjøretøy og eiendeler mot ytterligere skade.
GNSS/LBS sanntidsposisjonering, nøyaktig posisjonering av kjøretøyets plassering.
Kjøretøyer kan overvåkes i sanntid gjennom det umiddelbare posisjoneringssystemet.
Rask og enkel fjernoppgradering av firmware.
4G Cat.1, stabil, effektiv og praktisk kommunikasjon.
*Kraftig akselerasjon
*Kraftig bremsing
*Kraftig svinging
*Kollisjon
Kan muligens forebygge bilulykker
Echtidoppdagelse av hendelser som kollisjon, lav batteristatus, unormal vibrasjon osv., og proaktivt ta bilder og laste dem opp til plattformen.
GNSS
| Posisjoneringstilstand | BDS, GPS, GLONASS, LBS |
| Posisjonsbånd | L1, B1 |
| Posisjonsnøyaktighet | <2,5 m CEP |
| Sporingsfølsomhet | -162 dBm |
| Mottaksfølsomhet | -147 dBm |
| Posisjoneringstid |
Gjennomsnittlig varm start < 1 s Gjennomsnittlig kald oppstart < 30 s |
Kommunikasjon
| Kommunikasjonsstandard | LTE CAT1 |
| Kommunikasjonsfrekvens |
CN-utgave: LTE-FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-TDD: B38/B40/B41 Global versjon: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B38/B39/B40/B41 |
KAMERA
| Kameroppløsning | 2560*1440p |
| Videokoding | H.264/H.265 |
| Bildekoding | JPEG, 2K |
| lyd- og bildekoding | G711A/AAC |
| Bildehastighet | 1–25 bilder, standard 25 bilder |
System
| OS | Linux |
| CPU | Enkelt kjerne, 1,0 GHz |
| RAM | 64MB |
Drift
| Driftsspenning | 10–36 V DC |
| SIM-kort | Nano SIM |
| Minnekort | 512 GB |
| Opptak i blindsoner | 604800 |
| LED-indikasjon | Strøm (rød), LTE (blå), GPS (gul) |
FYSIKK
| Dimensjoner | 107 × 82,5 × 39 mm |
| Vekt | 175g |
Miljø
| Driftstemperatur | −20 °C til +70 °C |
| Driftsfuktighet | 5–95 % RF |


