V5 Pro to opłacalny rejestrator jazdy wyposażony w moduł komunikacji 4G Cat.1 oraz pozycjonowanie przy użyciu technologii GPS i BDS. Rejestrator V5 Pro posiada wbudowaną kamerę o rozdzielczości 2K w wysokiej jakości, obsługuje nagrywanie wideo w czasie rzeczywistym, przesyła nagrania na platformę do zarządzania danymi oraz umożliwia wysyłanie powiadomień alarmowych w czasie rzeczywistym do personelu odpowiedzialnego za nadzór, co pozwala chronić pojazdy i aktywa przed dalszym uszkodzeniem.
Rzeczywisty czas pozycjonowania GNSS/LBS, precyzyjne określanie położenia pojazdu.
Pojazdy można monitorować w czasie rzeczywistym za pośrednictwem natychmiastowego platformy pozycjonowania.
Szybka i łatwa zdalna aktualizacja oprogramowania układowego.
4G Cat.1, stabilna, wydajna i wygodna komunikacja.
*Gwałtowne przyspieszanie
*Gwałtowne hamowanie
*Gwałtowne skręcanie
*Zderzenie
Może pomóc w zapobieganiu wypadkom drogowym
Rzeczywiste wykrywanie zdarzeń, takich jak kolizja, niski poziom naładowania baterii, nietypowe wibracje itp. oraz aktywne robienie zdjęć i przesyłanie ich na platformę.
Gns
| Tryb pozycjonowania | BDS, GPS, GLONASS, LBS |
| Pasmo pozycjonowania | L1, B1 |
| Precyzja pozycjonowania | < 2,5 m CEP |
| Wrażliwość śledzenia | -162 dBm |
| Wrażliwość przechwytywania | -147 dBm |
| Czas pozycjonowania |
Średni czas szybkiego uruchomienia < 1 s Średnie zimne uruchomienie <30 s |
Komunikacja
| Standard komunikacyjny | LTE CAT1 |
| Częstotliwość komunikacji |
Wersja chińska: LTE-FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-TDD: B38/B40/B41 Wersja GL: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B38/B39/B40/B41 |
APARAT
| Rozdzielczość aparatu | 2560*1440P |
| Kodujące wideo | H.264/H.265 |
| Kodowanie obrazu | JPEG, 2K |
| kodowanie audio-wizualne | G711A/AAC |
| Częstotliwość klatek | 1–25 klatek, domyślnie 25 klatek |
System
| System operacyjny | Linux |
| CPU | Jednojądroowy, 1,0 GHz |
| RAM | 64MB |
Praca
| Napięcie robocze | prąd stały 10–36 V |
| Karta SIM | Nano SIM |
| Karta pamięci | 512 GB |
| Nagrywanie obszarów ślepych | 604800 |
| Wskaźnik LED | Zasilanie (czerwony), LTE (niebieski), GPS (żółty) |
FIZYCZNE
| Wymiary | 107 × 82,5 × 39 mm |
| Waga | 175 g |
Środowisko
| Temperatura pracy | −20 °C do +70 °C |
| Wilgotność pracy | 5–95% RH |


